Barbie Look : City Shine 1 – Black Label 2015

Ďalšia rada the Look s názvom City Shine nám v roku 2015 priniesla hneď niekoľko krások. Zo všetkých hneď každého očarila krásna čokoládová Mbili v bronzových šatách. Tak to bolo i v mojom prípade, no narozdiel od ostatných, ja som nemala šťastie ju nájsť v našich obchodoch.

S pomocou prišla milá Nikky , ktorá rada pomáha druhým zberateľom k ich vysnívaným bábikám. tá sa mi ponúkla, že až nejakú uvidí tak na mňa bude myslieť. Moja milá Mbili – ktorá dostala meno po slávnej černošskej modelke Naomi – sa nakoniec našla až v ďalekej Prahe, kde bola, ako už mnohí viete Nikky spolu s Ľubom na výlete.

Okrem Mbili sa mi z tejto rady páčila i Steffie (u mňa dostala meno Paloma), a uvažovala som i nad jej kúpou. Ani tú však u nás takisto nemali. Nikky však jednu videla v Bratislave a ponúkla sa, že mi kúpi i ju a pošle mi ich spolu. Týmto jej za obe ešte raz veľmi pekne ďakujem ;).

Barbie Look – City Shine – Bronze

Barbie s tvárou Mbili je krásna tmavá čokoládová bábika. Bronzové šatý jej veľmi pristanú. Má nádherné dlhé vlasy a zaujímavé náušnice. Look ma doplnený kabelkou.

Barbie Look – City Shine – Golden

Barbie s tvárou Steffie je krásna latino bábika, pripomínajúca hlavné postavy argentínskych telenoviel. Asi preto dostala meno Paloma. Má krásne vlasy a zaujímavé zlaté šaty. Takisto jej nechýba kabelka a náušnice.

You may also like...

2 komentáre

  1. Mary píše:

    To boli ešte krásne časy Mattelu, keď boli kolekcie ako Look či Basic.
    Obe krásky sú úžasné. Viac sa mi páči Mbili, ale brala by som ich obe, keďže i Steffie tvár mám vo veľkej obľube a doma mám len jednu zástupkyňu tejto tváre.
    Tak ako Tebe pomohla s týmito kráskami Nikky, tak ty si pomohla mne s Pazette, za ktorú som Ti dodnes veľmi vďačná. 🙂

  2. Katarina DURJAK píše:

    OOO,také šaty-možno by som v nich vyzerala chudšie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.