Zvonár Matky Božej – Esmeralda – Disney Store 2020

Ako mnohí už viete mám od malička veľmi rada Disney rozprávky a zbieram aj bábiky z nich. Vždy mi bolo ľúto, že postavy, ktoré nepatria medzi klasické princezné – Esmeralda zo Zvonára Matky Božej a Megara z Herkulesa boli opomínané pri produkcii nových bábik a ani oficiálny Disney store z týchto rozprávok roky nič nevyrobil.

Myslím, že to bolo tento rok, keď si Disney spomenul, že existujú aj tieto dve dievčatá a v novej exkluzívnej rade bábik sa po rokoch objavili aj Esmeralda a Megara. Bola som z nich unesená. Podoba sa im úžasne vydarila. Tieto bábiky sú však vysoko exkluzívne a okrem toho, že sú pomerne drahé, rýchlo sa vypredajú a tak bežný človek ani keby na ne mal nemá šancu… A potom sú samozrejme o niečo drahšie k dispozícii na ebayi….

Preto ma potešilo, že o pár mesiacov neskôr prišiel DS s novou sériou klasických bábik, medzi ktoré zaradili neprincezny. Okrem Esmeraldy a Meg sú tam aj Cililing a Wendy z Petra Pana. Mne sa ihneď zapáčili a vedela som, že ich musím časom nejako zohnať. A to sa mi zhruba pred mesiacom podarilo.

Bábiky sú naozaj krásne. Sú si i podobné s verziami od Mattela, hlavne Meg. Páčia sa mi i ich krabičky.

Poďme sa teraz pozrieť bližšie na Esmeraldu.

Spolu s Mattelkami

You may also like...

2 komentáre

  1. Katarina DURJAK píše:

    Krásne

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.