Alice Through the Looking Glass – Disney Store 2016


Keď som sa v roku 2016 dozvedela, že vyjdú bábiky podľa pokračovania Alice – Alica za zrkadlom, netrpezlivo som čakala s čím príde Disney store, pretože on tieto bábiky vždy spracuje veľmi luxusne. A nesklamala som sa.

Ihneď sa mi zapáčila Iracebeth – Helena Bonham Carter a Klobúčnik ale i Alica. Dlho som rozmýšľala ako ich zoženiem, keď som nakoniec došla k záveru, že ich objednám priamo z anglickej stránky Disney Store, aj s vedomím, že poštovné bude necelých 20 libier, ale pri rozpočítaní na 3 bábiky, to zasa až také hrozné nebolo.

Avšak neobjednávala som ich hneď, pretože Klobúčnika akurát nemali a tak keď sa objavil, ihneď som urobila objednávku, avšak počas platenia mi to trocha zblblo, a tak nejak som síce mala zaplatené ale Disney store žiadnu objednávku nedostal, čo som netušila a až keď som nedostávala žiadne informácie o dodaní som sa obrátila na Disney store, že čo je za problém. Nakoniec sa zistilo, že síce platbu prijali ale objednávku nie, bohužial medzitým už Tarranta znova vypredali a tak mi ponúkli na výber buď si vybrať niečo iné v jeho cene, alebo vrátenie peňazí, pretože netušili či ho ešte vôbec dostanú. Ja som si vybrala vrátenie peňazí a na moje veľké prekvapenie mi vrátili aj plnú sumu poštovného, takže som mala Alicu i Iracebeth nakoniec s poštovným zadarmo.

Iracebeth – Červená kráľovná

Je úplne úžasná, ako živá. Ma úžasne vypracované oblečenie a som rada, že jej nohy sú gumené, pretože tie kĺbové, čo majú napríklad bábiky z Frozen sú hrozné. Má i veľmi pekné topánky a ako všetky bábiky z Alice má i chronosféru.

Čerstvo vybalená. Šaty mala vzadu dokrčené a mala zaujímavú výstuž sukne.

Alice Kingsleigh

Čo sa týka Alice samotnej, dlho som rozmýšľala, či vezmem i ju, aj keď vyzerala dobre a jej podoba Mii Wasikovskej je dobrá, predsa len kúpiť 3 bábiky naraz mi prišlo veľa, ale som rada, že som sa nakoniec rozhodla vziať i ju, pretože všetky bábiky boli čoskoro vypredané a čo by Klobúčnik robil bez nej? Veľmi sa mi páči jej oblečenie a má i veľmi pekné vlasy. Takisto ako všetci má tiež chronosféru.

Tarrant Hightopp – Klobúčnik

Stále som však veľmi chcela i Klobúčnika, lenže toho nemali a už ho nikdy ani nedostali. Na ebayi bol zas predražený. Tak som pozerala i na iné Disney store, iných krajín, keď som objavila, že na Americkom ho ešte majú a dokonca je na neho i celkom dobrá zľava. Tak som poprosila moju kamarátku Cyndy, či by mi ho nekúpila s tým, že by som jej poslala peniaze. Ona mi však povedala, že mi ho rada aj so sestrou kúpia k Vianociam. Klobúčnik bol tak síce kúpený v lete, ale došiel až po Vianociach a ja som veľmi šťastná, že to nakoniec celé dopadlo dobre. 🙂

Čo sa týka klobúčnika samého, ako vidíte, je úžasný. Má správne šialený výraz a má skvelú podobu. Jeho oblečenie je krásne detailne spracované, jediná chybička krásy je, že nohavice s košeľou a vestou je jeden kus, ale to zas až tak nevadí. Pozoruhodné na ňom je, že má aj obočie urobené z vlasov. Tiež som rada, že má husté vlasy po celej hlave, pretože Klobúčnik, ktorého vyrobil Mattel k prvej Alici bol pomerne dosť riedko navlasený, takže bez klobúka to vyzeralo divne. Inak ten jeho klobúk je dosť ťažký a často mu padá. A takisto ako všetci má tiež chronosféru.

al

Iracebeth, Alica a Tarrant

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.