Autogramy

Zdravím všetkých mojich priateľov. Chcela by som Vás pozvať na moju novú stránku, ktorú som práve dokončila. Pred dvoma dňami, som chcela uverejniť nový príspevok na tejto stránke, lenže bola nedostupná (asi výpadok servera) a tak som sa rozhodla uskutočniť niečo, nad čím som uvažovala už dlhšie. Autogramy sú troška iná forma záľuby než to čo tu zvyčajne prezentujem a preto som sa rozhodla pre ne urobiť novú stránku.

Pre tento účel som sa rozhodla vyskúšať blogový systém, ktorý ponúka wordpress aj zadarmo na svojich stránkach. Rozhodla som sa preň i preto, lebo už som sa v tomto prostredí naučila pracovať a tak som myslela, že to pôjde jednoduchšie…. 😀 No… je to jednoduchšie, ale predsa len trocha iné… Ale nakoniec sa mi podarilo dospieť k uspokojivému vzhľadu.

Na túto stránku postupne presuniem všetko čo som dala sem… Našťastie toho nie je veľa a potom odtiaľto kategóriu autogramov úplne stiahnem a vložím sem odkaz na nový web. A rovnako tam presuniem všetky autogramy zo starej stránky.

Priznám sa, že mám v hlave ešte ďalšiu inak zameranú stránku… ale do tej sa pustím zase inokedy a hlavne si musím premyslieť jej celkový koncept…

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.