Autogramy z ArtFilm festu

artfilmfest

Už tretí rok sa v Košiciach koná filmový festival ArtFilm fest. Okrem rôznych aktivít v spojitosti s premietaním filmov, sú jeho súčasťou aj rôzne sprievodné podujatia – ako odovzdávanie Hercovej misie alebo autogramiády.

Tohto roku v prvý víkend 15.-16.6. sa v Sobotu konala autogramiáda hercov zo seriálov TV JOJ a následne bola odovzdaná cena Hercova misia Romanovi Luknárovi. Druhý deň v Nedeľu sa konala autogramiáda k premiérovému filmu Casíno. A ja som samozrejme musela byť pri tom 🙂

Autogramy hercov JOJky.

Mila Kráľa môžete poznať zo seriálov Ordinácia v ružovej záhrade, Dr.Ludsky, Búrlivé víno, Ministri, Sestričky, či Hotel či vo filme Zločin a trest.

Michala Rezného ste mohli vidieť v seriáloch Mesto tieňov, Kriminálka Staré mesto, Labyrint, 1890 či Ministri a vo filmoch Tango s komármi, Zločin a trest, Ján Palach, Ostrým nožom.

Lucia Hurajová hrala v seriáloch Krev zmizelého, Dokonaly svet, Rex, Policajti z centra, Prava tvár či najnovšie v seriáli Som mama a vo filmoch Nejasná správa o konci sveta, Krev zmizelého a vo festivalovom Casino.sk.

Martin Náhalka si zahral v seriáloch Ordinácia v ružovej záhrade, Panelák, Mesto tieňov, Kriminálka Staré mesto, Dr.Ludsky, Divoké kone, Tajné životy, Naši, Za sklom, 1890, Milenky, Kuchyňa, Inšpektor Max a najnovšie i v Inšpektorovi Topinkovi a vo filmoch Kruté radosti, Agáva, Štefánik.

Roba Jakaba poznáte z okrem rôznych komediálnych programov aj zo seriálov Prefesionáli, Panelák, Mesto tieňov, Nesmrteľní, Kriminálka Staré mesto, Dr.Ludsky, Naši, Milenky a z filmov Agáva, či Špina.

Luciu Vráblicovú ste mohli vidieť takisto v Ordinácii v ružovej záhrade, Susedoch, Nesmrteľných, Dr. Dokonalom, Kolonáde, Tajných životoch, Prázdninách, a najnovšie aj v Strážmajsterovi Topinkovi a vo filmoch …kone na betóne, Dážď padá na naše duše, Polčas rozpadu, Nedodržaný sľub, Láska na vlásku, Johančino tajmenství, Vojtech, Spievankovo a kráľovná Harmónia.

Boris Farkaš je veľmi dobre známy divadelný, filmový, televízny a dabingový herec. Rovnako je známy aj pre svoju umeleckú tvorbu. Hral v seriáloch napr. Ordinácia v ružovej záhrade, Profesionáli, Nesmrteľní, Kriminálka Staré mesto, Dr. Dokonalý, Som mama, Inšpektor Max, Hotel a Strážmajster Topinka z filmov môžeme spomenúť Soľ nad zlato, Výlet do mladosti, Stratený list, Profesor Bernhardi, Rozhovor s nepriateľom, Krok do tmy, Idiot, Pani Dokonalá.

Števo Martinovič hral ako predošlí v Ordinácii v ružovej záhrade, Paneláku, v Meste tieňov, v Odsúdených, Dr.Dokonalom, a najnovšie v Som mama. Z filmov môžeme spomenúť Vojtech a Cuky Luky film.

Danielu Šencovú poznáme zo seriálov Panelák, Mesto tieňov, Búrlivé víno a v súčasnosti Som mama, hrala vo filme Vojtech.

Autogramy hercov z filmu Casíno.sk

Oni narozdiel od predošlej autogramiády nemali svoje fotky ale len plagát z filmu a keďže bol tmaví tak sa podpisovali na zadnú stranu…. Škoda, mohla som si doniesť svoje…

Ondreja Habiňáka som doposiaľ vôbec nepoznala. Asi preto lebo hrával v zahraničných filmoch. Hral napríklad v seriáli Alias, The young and the Restless, Pohotovosť, General Hospital, Ostreľovač, a vo filmoch Behind Enemy Lines.

Pavla Kříža veľmi netreba predstavovať vďaka jeho sérii filmov o Básnikoch. Z posledných filmov môžem ešte spomenúť Klec, Zúfalé ženy robia zúfalé veci, Mária Terézia, Muzzikanti, Lída Baarová a z TV seriálov Inšpektor Max, Labyrint, Prvá Republika, Odsúdené, Kriminálka Anděl, Zdivočelá země…

Luciu Hurajovú sme si už predstavili vyššie

Romana Luknára tiež nie je treba veľmi predstavovať. Okrem obľúbeného filmu Záhrada, môžeme spomenúť ešte Chodník cez Dunaj, Kráska v nesnázích, Karamazovi, Tango s komármi, Pokoj v duši, Nedodržaný sľub, Lidice, Fair Play, Ostrým nožom a zo seriálov Sestričky, Doktor Martin, Prípady 1.oddělení, Nevinné lži, České století, Búrlivé víno, Kriminálka Anděl, Panelák, Profesionáli a v neposlednom rade je i skvelý dabingový herec a dabuje napríklad i Johnnyho Deppa 🙂

Zuzana Kanócz pôvodne na autogramiádu ani nemala prísť, nakoniec prišla úplne na záver aj so svojou najmladšou dcérou. Poznáme ju zo seriálov Ordinácia v ružovej záhrade, Nesmrteľní, Tajné životy, Labyrint, Za sklom, Milenky, Som mama a Inšpektor Max a z filmov Kruté radosti, Román pre ženy…

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.