Avengers: Infinity War – Doctor Strange – Hot Toys 2019

Niekedy je dobré si odkladať nakúpené poklady na neskôr… Ako teraz. 🙂 Figúrku Doktora Strangea mám doma už pol roka, no doteraz bol odložený v krabici a čakala som na vhodnú dobu ho vytiahnuť. A čo je lepšie než narodeniny? 🙂

Po figúrke Dr. Strangea, ktorého hrá môj miláčik Benedict Cumberbatch, som vlastne túžila už od roku 2016. Vtedy sa Hot Toys chystali vydať Strangea z jeho úvodného filmu. A ja som na neho začala šetriť… No v roku 2017 ohlásili výrobu ďalšej neskutočnej postavy a to Jacka Sparrowa. Ten bol tak výnimočný, že sa mu nedalo odolať a tak som peniaze šporené na Strangea, presunula na Jacka a rovno si ho rezervovala…. Naďalej som si ale, keď sa dalo odkladala peniaze. V roku 2018 sa ku mne nádherný Jack Sparrow konečne dostal… No vtedy sa ohlásila výroba ďalšej figúrky Doktora Strangea, tentokrát z filmu Avengers: Infinity War… a tu už som mu nemohla odolať. Mala som už našporené i navyše a po zaplatení Jacka mi tak vyšlo pomaly i na Strangea. Tieto objednávky sa robia rok do predu, takže sa to dá celkom dobre zvládnuť našporiť 🙂 .

Doktor Strange ku mne konečne docestoval v septembri 2019. Vtedy som ho samozrejme vytiahla, celého preskúmala až do naha, nafotila ho s pár artefaktami a odložila na inú príležitosť. 😀 Tá teda prišla dneska. Ešte som ho dofotila s ďalšími blbosťami, ktoré má pri sebe.

Celkovo som z neho ako inak unesená. Figúrky od firmy Hot Toys sú neskutočne prepracované. Majú úžasne do detailov vyrobené oblečenie a vždy plno doplnkov a rôznu variáciu rúk. Doktor Strange ich má aj detailne zjazvené.

Poďme si ho ale postupne rozobrať:

Balenie

Má krásnu krabicu. Ako vždy má balnie niekoľko poschodí, kde su poukladané jednotlivé doplnky.

Detaily

Bábiky Hot Toys majú oveľa lepšie telá než výrobca Sherlocka Big Chief. Má i pekný zadok :D.. Hlava sa dá ľahko vytiahnuť.

Detaily na oblečenie – kabát a topánky.

Detaily na opasok – malé úzke opasky boli na ňom prilepené, takže som ich musela odtrhnúť… Ale pri obliekaní sa dajú ľakho zastrčiť za veľký opasok…

Doplnky – Oko Agamotta v dvoch verziách – zavretý a otvorený. Prstene, ktoré sa zavesujú na opasok.

Doplnky – dlane a mandaly

A teraz hŕbu fotiek v rôznych pózach.

Plášť som samostatne neodfotila. Má v sebe magnety ktoré ho držia na Strangeových pleciach a okolie vystužené s drôtom, aby držalo tvar.

Z ďalších doplnkov je stojan, vďaka, ktorému môže „lietať“ a pozadie, pred, ktorým ak ho odfotíte zo správneho uhla, tak to vyzerá ako obraz scénu z filmu, kde mal viac rúk.:

Detaily na hlavu:

A ešte som neodolala pár fotiek s Jackom, obaja ovládajú znakovú reč. 😀

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.