Barbie Basics 2.5 – Black Label 2011

Ďalšou edíciou po Barbie Basics 2.0 je jej akási medzirada s číslovaním 2.5, kde sa nachádzajú len tri bábiky (4-Goddes, 14-Loubotin, 8-Mbili). Zároveň prvý krát dostali bábiky pod značkou Basics kĺbové telá a náušnice.

U mňa bola láska na prvý pohľad č.4. Vyzerala ako indiánka a tvár goddess je ozaj jedna z najkrajších a najuniverzálnejších tvári. To som ale vtedy ani nedúfala, že by som ju vôbec mohla mať (nieto ešte ako jedna medzi prvými…). Vzhľadom na to, že k nám sa nedostanú a účet na eBayi som vtedy ešte nemala.

Všetko sa ale zmenilo, keď som sa konečne rozhodla na eBay zaregistrovať (august 2011) a otvorili sa predomnou ohromné možnosti. No a jednou z prvých kúp bola práve táto kráska. Bola za výbornú cenu a pricestovala priamo z Hongkongu asi za týždeň. 🙂 Nakoniec ešte dodám, že aj keď ide o radu 2.5 na krabiciach sa vďaka chybe nachádza číslovanie 2.1

Ešte som neprezradila, že som ju nazvala Amélia, alebo skrátene Amy. Tentokrát som netradične fotila nie pred modrou stenou, ale pri drevenom nábytku a vonku na záhrade.

Barbie Basics 2.5-4 Goddess (22.8.2011)

Môže sa Vám ešte páčiť...

1 odpoveď

  1. Nikky píše:

    Toto je prekrásna bábika 🙂 Som rada, že sa mi ju podarilo zohnať za polo normálnu cenu 🙂 Mám rada jej indiánsky akcent 🙂 Spravila si jej krásne fotky vonku. Veľmi rada fotím v exteriéri, príde mi, že to bábike dodá niečo naviac.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.