Barbie BMR 1959 Mbili – Black Label – 2019

Nová zberateľská kolekcia Barbie BMR 1959 spôsobila veľký ošiaľ medzi zberateľmi a nakoniec som tomu neodolala ani ja.

Skratka BMR 1959 znamená Barbie Millicent Roberts, čo je celé meno Barbie a rok kedy vznikla. Oficiálne má táto kolekcia odzrkadľovať tradície Barbie… No mne to tak nepríde. Ide skôr o odraz súčasných trendov, tak ako je to i napísané na oficiálnej stránke Mattelu k tejto kolekcii.

BMR1959™ Collection
Kolekcia Barbie BMR 1959

Do môjho vkusu teda táto kolekcia vôbec nezapadá. Avšak štvorica dievčat – orientálna Kira, vrkôčková Mbili, kučeravá blond Milie a tmavá Pazette je sama o sebe veľmi pekná. Oblečenie je hrozné a obaja chlapi takisto. Čo je však na tejto kolekcii pozitívne, že máme po dlhšej dobe kolekciu zberateľských Barbie, ktorá nie je cenovo premrštená, ako je väčšina za poslednú dobu. Všetky bábiky sú tiež plno kĺbové.

Mňa z dievčenskej štvorice najviac zaujala vrkôčková Mbili. Vďaka vlasom je výnimočná a má takisto nezvyčajnú maľbu, oproti ostatným Mbili, ktoré už mám. Preto som pred 2 týždňami využila príležitosť, kedy bola na Amazone ešte i zlacnená a kúpila som si ju.

Kým došla, troška som tŕpla, či bude mať dobrú maľbu, lebo ako som sledovala jednotlivé kúsky ostatných zberateľov, mnohé mali krivé oči. Mne sa nakoniec ušla veľmi pekná.

Oblečenie je také hip-hopové, teda totálne mimo môj záujem. Ale aby sa nepovedalo, nafotila som jej sériu zábavných fotiek i v tomto oblečení a potom som jej skúšala rôzne iné, v ktorých sa mi páči oveľa viac.

Je to celkovo krásna bábika s krásnymi dlhými vlasmi a som rada, že som sa pre ňu rozhodla. 🙂

Krabica je zaujímavá, lebo je celo kartónová a na vrchu má ilustráciu danej Barbie z kolekcie a vo vnútri je zabalená do papiera. Je to vlastne také ekologické balenie, oproti tým s plastovým predom. Ako každá zberateľská Barbie má pri sebe i stojan a certifikát originality.

Pár pózovacích fotiek v pôvodnom oblečení. Môžete si všimnúť, že má i namaľované nechty na modro. Nakoniec detail tela.

Prezliekačky. Na úvod som ju obliekla do oblečenia alá Afrika. V ňom sa mi páči asi najviac.

Rôzne ďalšie odevy.

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. zmrzlinka80 píše:

    Paráda 🙂 já mám doma Millie 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.