Barbie Dolls of the World United Kingdom – Pink Label 2013

V roku 2013 som ubytovala vôbec prvú Barbie bábiku zo sveta. Je ňou Barbie s tvárou Mackie a predstavuje Veľkú Britániu.

Keď Mattel prišiel s ďalšou sériou bábik zo sveta, v podstate sa mi páčili všetky. Pár ich aj bolo, ktoré by som si aj bola kúpila, no nakoniec z tohto plánu vzišlo. Buď kvôli tomu, že sa mi na rozdiel od proma nepáčila, alebo ju k nám do obchodov nedoniesli a ja som ju nechcela kupovať zo zahraničia. Aj keď som si nie celkom istá, či to nakoniec nebola Argentína, ktorú som si potom aj kúpila.

DOTW UK

Obrat nastal, keď som sa dozvedela, že medzi ďalšími plánovanými krajinami má byť aj Veľká Británia. Kto ma však pozná, vie prečo som ju túžila mať. Milujem Anglicko a preto mať bábiku predstavujúcu túto krajinu bola pre mňa skvelá predstava. Hneď ako vyšla promo fotka, bola som šťastná, lebo bábika sa mi naozaj páčila. Nejako mi od začiatku pripomínala postavu Valentine (vľavo) z mojej obľúbenej Britskej minisérie Koniec prehliadky. Ona sama sa tam neskôr ukazuje v podobnom, hoci tmavšom kabáte a v klobúku. Preto jej to meno nakoniec ostalo. Valentine som potom z tohto seriálu ušila i šaty.

Potom som už len čakala či ma nesklame jej reálna podoba, no našťastie nesklamala, hoci sa na Valentine podobala už menej. Hľadala som viacero reálnych fotiek a usvedčila som sa, že si ju kúpim. Sklamalo ma však zasa to, že nepatrila medzi tie bábiky zo sveta, ktoré prídu aj do našich obchodov a tak mi zasa ostal ebay.

Po príchode som sa ňou chvíľu kochala v krabici a potom nastalo rozbaľovanie pri ktorom som jej nafotila neskutočne veľa fotiek.

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

 1. Mary píše:

  Ja si pamätám ako ma vtedy nasralo, že práve UK DOTW k nám neprinesú a musela som ísť tiež cez E-bayi… Našťastie sa mi podarilo ju zohnať za pre mňa normálnu cenu. Je to taká blond Mackie, ja som ju chcela len preto, že k mojim projektom DOTW nemôže chýbať. A tiež mám veľmi rada Anglicko.:-) Inak v posledných rokoch využívam od nej najmä jej kabát a klobúk.:-D

  • HXM píše:

   Mám ju rada, je to taká jemná Mackie a téma UK to muselo byť. Našťastie v tej dobe to nebol taký problém ju zohnať ako teraz niečo kupovať cez ebay… :/ Už tam kupujem úplne minimálne, od kedy som objavila Amazon…. Akurát ma pri nej trápia jej strašne mastné vlasy a to som jej ich už niekoľko krát odmasťovala…

 2. Nikky píše:

  Je to nádherná Mackie, tiež by som ju rada ubytovala, hoci si stále hovorím, že ďalšiu DOTW už nie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.