Barbie Fashionistas 182

V poslednej dobe mi veľa bábik nepribudlo. Mám na zopár zberateľských zálusk, len vyčkávam na lepšie ceny…. 🙂 Z tých playline ma zaujme len občas niečo a na to aby som si aj nejakú Barbie nakoniec kúpila, musí byť veľmi výnimočná. Takou sa stala aj táto posledná Barbie Fashionistas 182. Fashionistas je úžasná rôznorodá kolekcia bábik s novými tvárami za slušnú cenu. Avšak naozaj sa nedá mať úplne všetky, ktoré sú pekné, preto si vyberám také, ktoré ma ozaj chytia za srdce a ona je jednou z takých prípadov.

Veľmi sa mi páčila jej nová tvár a celkový zjav a nakoniec som sa rozhodla kúpiť rovno dve – jednu ako darček k narodeninám pre kamarátku Pavlu. Ako to už v poslednú dobu býva keď mi dorazili každá bola úplne iná. Vybrala som si tú, ktorá sa mi na prvý pohľad zapáčila viac. A keďže som Pavle posielala jednu veľmi peknú knižku s vôňou Talianska, dostala meno po hlavnej hrdinke knižky – Florentína. :-). Inak podľa všetkého má predstavovať latinoameričanku.

Tak a tu sa môžete pozrieť na dvojičky s poradovým číslom 182.

Môže sa Vám ešte páčiť...

1 odpoveď

  1. Nikky píše:

    Je naozaj veľmi zaujímavá, ale ako píšeš, nedá sa mať každá. Fashionistas sa už snažím odolať, keďže aj tie z predchádzajúcich ročníkov využívam minimálne

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.