Barbie Inspiring Women – Helen Keller – Black Label 2021

Barbie inšpirujúce ženy je jedna zo zaujímavých nových rad bábik od Mattela. Mňa z mnohých zaujímavých zaujala najnovšie táto dáma.

Helen Keller bola americká spisovateľka, aktivistka a učiteľka. Ako prvý hlucho-slepý človek vyštudovala Harvard University.

Mattel jej dal novú tvár, s jamkami v lícach, ktorá ako som práve zistila, dostala oficiálny názov Violet… Mne sa táto nová tvár veľmi páči. Okrem toho má krásny účes a pekné šaty. Podobne ako Florence pred ňou sa mi veľmi zapáčil jej historizujúci look a preto som sa rozhodla ju kúpiť.

Poďme sa teda na ňu pozrieť zblízka.

Dve významné historické dámy spolu Helen a Florence.

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

  1. HXM píše:

    Ďakujem sú krásne. Mne sa veľmi páči táto línia. Rada by som ich mala aj viac, ale to sa nedá… človek by musel byť milionár… Však to samé viete. Takže si občas doprajem aspoň tú ktorá sa mi páči najviac. 🙂

  2. Mary píše:

    Prekrásna Helen. Mne sa táto séria inšpirujúcich žien vždy páčila. Je super, keď ich niekto postupne zbiera. Ja by som chcela zatiaľ najviac Fridu a potom Florence, ale obe by u mňa skončili ako moderné ženy. 😀 Mne sa páčia ako Barbie s obľúbenými tvárami. 🙂

  3. Nika píše:

    Srdečne gratulujem Henka. Táto Violet je pre mňa najkrajšia zo všetkých

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.