Barbie Inspiring Women Series – Frida Kahlo – Black Label 2017

Neďaleko nášho bytu vyrástli na lúke divé maky a dnes sa na fotenie k nim vzala moju Barbie podľa Fridy. Preto si ju dneska pripomenieme.

Keď som počula, že Mattel chystá bábiky inšpirujúce sa slávnymi výnimočnými ženami a jednou z nich bude Frida, vedela som, že to bude niečo čo budem potrebovať. Veľmi som bola zvedavá akú tvár jej dajú, nakoniec použili na moju radosť tvár MOTM Nichelle, ktorú v zbierke ešte nemám. A myslím, že sa na Fridu hodí dobre. A hlavne keď si pozriete obrázky Fridy z mladších liet. A je naozaj super, že jej urobili to jej povestné obočie, aj keď v jemnom prevedení. 😀

Keď prišla do predaja strhla sa po nej bytka. Každý ju chcel a bol dosť problém ju zohnať. A nejakú extra šialenú sumu som zase za ňu dať nechcela. Tak som čakala, kde a za koľko sa objaví. Nakoniec som ju objednala cez Amazon, ktorý ju mal najlacnejšie ale i to som na ňu čakala asi 3 mesiace, kým ju dostali nasklad… A dorazila v októbri 2018.

Čo sa týka vyobrazenia, je u nej pár vecí ktoré mi na Fridu nejdú, napríklad jej nemuseli dať také blbé útle Fashionistas telo. Na zberateľskú bábiku sa to nehodí. A Frida mala aj nejaké prednosti… Doplnky ako kvety vo vlasoch či šperky … Šperky mohli byť „zlaté“ a kvety mohli urobiť farebné. Normálnu výšivku na šatách samozrejme nemá – to by som už od Mattela chcela veľa. Ale aspoň krajkový volán na sukni mohol byť pravý. Celkovo sa mi ale veľmi páči a keďže som pred časom šila už oblečenie podľa Fridinej garderóby, vedela som jej ho ihneď vyskúšať.

Frida v oblečení, ktoré som šila podľa Fridiných ozajstných šiat.

A dnešné fotenie fonku.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.