Barbie Japonka – Pink Label 2010

V roku 2010 vyšlo veľa nádherných bábik, včetne Ázijského dua. Japonka a Japonec, ktorí niesli prvky starých tradícii v modernom duchu. Japonec bol vôbec prvý ken v kolekcii bábik Barbie zo sveta a mne sa neskôr podarilo ho zohnať. Nikdy som si však nemyslela, že sa u mne objaví i ženská predstaviteľka tohto dua. Japonka bola krásna a áno páčila sa mi, no podobne ako u Japonca, bola ťažko zohnateľná.

Pražská story

Tohto roku som však natrafila v našej Facebookovskej skupinke na inzerát od kamarátky Ivanky, ktorá ju predávala. Po chvíľke uvažovanie som jej napísala, že by som ju vzala… Uvažovali sme potom ako jej ju zaplatím… a tak nejak sme sa dostali k tomu, že však až pôjdem do Prahy, môže mi ju dať osobne. Aspoň bude o dôvod naviac, prečo sa stretnúť. A ja som v tej dobe naozaj uvažovala nad ďalšou návštevou Prahy počas leta.

Zároveň som sa i ja sama rozhodla pustiť do sveta niečo z mojej zbierky. A to konkrétne Tenzina od Integrity Toys. IT mi nikdy nejak nesedeli a po získaní vysnívaného Lukasa som začala o predaji Tenzina dosť uvažovať… A tak mi Ivana navrhla, že by ho vzala. Z časti som jej tak zaplatila Japonku a ešte mi zvyšok za Tenzina doplatila. To sa mi na výlete v Prahe hodilo. Nemusela som tak meniť peniaze. 🙂

A tak sme sa v Auguste s Ivanou konečne zoznámili i osobne. Len škoda, že nemala veľmi čas, takže sme si vymenili, čo mali a stihli len krátky pokec. Ako pri každom osobnom stretnutí s ľudmi z „panenkárskeho“ sveta i tento bol veľmi milý. Hádam nabudúce bude i dlhší. 🙂 Môj Tenzin sa tak má u Ivany dobre. U nej sa vždy krásne bábiky udomácnia a získaju i rodinu :D. V odkaze je to ten v prúžkovanom Tričku :-).

Japonka

Japonka tak zas na druhú stranu našla svojho Japonca a tak je všetko ako má byť. Japonka je krásna. Má nádhernú maľbu. Celú dobu som si myslela, že má tvár Kayla/Lea, až potom som zistila, že je to Goddesska. Zberateľských bábik s touto tvárou mám síce najviac ale ani jedna sa jej nepodobá. Má krásne šaty inšpirované tradičným japonským kimonom a celý look je v štýle gejše. Možno by sa mohla volať Sayuri, ako gejša z filmu Pamäti Gejše.

Obrázok krabičky a promo z internetu:

Fotky doma:

Fotky vonku:

Spoločné fotky s Japoncom:

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.