Barbie Look : Red Carpet 2 – Yellow Gown – Black Label 2014


Barbie Look sú zberateľská edícia bábik, ktoré svojím spôsobom nahradili Barbie Basics, no nie v jej úplnej rôznorodosti a pestrosti. Odlišujú sa i v tom že majú napichané mihalnice.

V každej novej rade sú väčšinou len 4 bábiky, v ktorých prevládajú tváre Mackie, Aphrodite, Steffie, Mbili a ale postupne sa objavujú i nové ako Lara, Goddess, Loubotin, Lea/Kayla, či Pazette. Každý rok vychádzajú dve rady. Rovnako ako u Barbie Basics nie vždy mali všetky i u nás. Z prvej rady sa mi zdá že boli v našich obchodoch len dve. Z druhej boli asi všetky. Tretia nebola vôbec a ostatné sa skôr či neskôr nakoniec objavili.

Sú to nádherné bábiky, no natoľko aby som si potrebovala nejakú nutne kúpiť ma zasa dlho až tak žiadna nenadchla. Svoje zberateľské kúsky v jednotlivých tvárach som si v podstate naplnila vďaka Barbie Basics z ktorých mi chýbalo ešte niekoľko bábik, ktoré som ešte chcela a tak som Look nevenovala veľmi veľkú pozornosť. Tak bolo až do tretej rady, kde sa objavila ryšavá Loubotinka, ktorú som od prvých promo fotiek začala nazývať Lou.. Samozrejme ako naschvál táto rada k nám neprišla, čo mi bolo veľmi ľúto a tak som z času na čas obzerala ebay. Nakoniec som ju našla nahú za pomerne dobrú cenu. Oblečenie som oželela, lebo nie je zase až tak strašne extra a dá sa napodobniť.

Moja Lou (vymyslela som si, že to bude skratka od Louise) dostala z môjho bábikovského šatníka iné žĺte šaty, ktoré jej veľmi pristanú. Čo je fajn, že má aspoň svoje originál náušnice, ktoré sú veľmi pekné. A čo sa ešte mi veľmi počíta je to, že má úplne mäkkú hlavu, teda nemá v nej žiadne lepidlo, takže i jej vlásky sú nádherne jemné. Mám z nej veľkú radosť, lebo táto tvár je veľmi netypická a veľmi sa mi páči.

Promo fotky

Moja Lou

Foto v pôvodnom balení z internetu

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.