Barbie Look : Sweet Tea – Black Label 2015

Dnes si pripomenieme túto krásnu Barbie Look s pomenovaním Sweet Tea. Je z rady Barbie Look, kde mala každá Barbie prezmenu svojský rôzny štýl. Na rozdiel od predošlých línii, kde mali vždy oblečenie ladené do rovnakej tematiky. Zároveň je to i prvá rada, kde mali bábiky plne kĺbové zberateľské telo, čo je veľký bonus.

Táto jemná Parížanka sa mi okamžite zapáčila už na prome, a vedela som, že ju budem musieť mať :D. Zároveň ma, okrem jej úžasného zjavu lákala aj nová tvár Karl, ktorá bola vyrobená špeciálne pre bábiku návrhára Karla Lagerfelda. Táto je však oproti nej veľmi jemnučká.

Bolo dosť ťažké ju zohnať, nakoniec mi ju vtedy v roku 2016 zohnala kamarátka Pavla, za šaty, ktoré jej šijem pre Elfov. Som jej za ňu veľmi vďačná. 🙂

Dala som jej meno Júlia, nejak som už od začiatku vedela, že sa tak bude volať. 🙂 Barbie mala pri sebe pekné doplnky – čajovú šálku s tanierikom, koláč na tanieri a menu. Tieto doplnky rada používam v mojom miniatúrnom svete. 🙂 Čo je na nej ešte zaujímavé, že má odlišný lak na rukách ( krémový/ružový) a na nohách (čierny).

Všeobecne sa ale medzi zberateľmi nazýva Karlička, rovnako ako jej tvár, ktorá má rovnako veľa zástancov ako i odporcov. Pre mňa je zo všetkých najkrajšia práve táto, ale vďaka Star Wars bábikám (Stormtrooper a R2D2) mam z tejto tváre ešte ďalšie dve zástupkyne.

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

 1. Nikky píše:

  Júlia je krásna. U mňa to vyhrala svetrová momentálne ako jediná Karl v mojej zbierke. Ale aj túto som mala veľmi rada a pamätám si aký bol ošiaľ s ňou v jej dobe 🙂

 2. HXM píše:

  Júlia je krásne meno. Romantické. 🙂 A aj pre mňa je ona tá naj Karlička. 🙂 Preto mám vlastne takto kvôli tvári iba ju… Zvyšné som kupovala kvôli tomu čo predstavujú a ich tvár je pri nich druhoradá záležitosť 😀

 3. Mary píše:

  Aj u mňa je to pravá Parížanka so všetkým, čo k nej patrí. Volá sa Jacqueline. Inak Júlia sa volala moja babka. Zdá sa mi, že toto meno je v dnešnej dobe už nemoderné.
  Pre mňa je táto Karlička najkrajšia zástupkyňa tejto tváre. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.