Barbie Looks n.9 – Black Label 2021

Minulý rok prišiel Mattel s novou zberateľskou líniou s názvom Barbie Looks. Príde mi to niečo podobné ako boli obľúbené Barbie Basics, ale s menším počtom naraz vydaných bábik. Tieto bábiky sú plne kĺbové – majú tela made to move. Okrem toho sa vyznačujú rôznorodosťou tvárí, často sú úplné nové.

Aj keď sú to zaujímavé kúsky, tento ken je zatiaľ prvý, ktorý sa u mňa ubytoval. Páčia sa mi aj niektoré ostatné kusy, takže je isté, že sa časom ešte niekto ďalší z tejto kolekcie objaví.

U tohto modela č.9, ktorý dostal úplne novú tvár menom Cam, sa mi páči jeho indiánsky zjav. Takže bolo len otázkou času kedy si ho kúpim. Ten čas nastal keď som si kupovala druhú Bowie Barbie. Zobrala som ho spolu s ňou.

Looks ken Cam (I keď mne by sa k nemu hodilo iné meno, možno dačo časom vymyslím.) je pekný ken s peknými hustými dlhými vlasmi. Má mužné ostré črty a pripomína mi indiána. Je možné, že mu časom ušijem niečo indiánske. Alebo ho aspoň prezlečiem, lebo sa mi tie jeho blyštivé nohavice k nemu nehodia. Okrem toho som dostala typ, že by sa hodil na jedného môjho obľúbenca…. a to my celkom začalo vŕtať v hlave. Ale na to budem potrebovať ešte jeden kus. 🙂

A teraz sa na neho poďme pozrieť.

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Nikky píše:

    Gratulujem k fešákovi. Ja mám z Looks zatiaľ iba dievčatá 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.