Barbie v srdiečkových šatách – 2019

Každá výhra poteší, aj keď je to obyčajná Barbie. 🙂 Oficiálna stránka Barbie dáva každý mesiac nejakú tému, do ktorej sa možno svojími fotkami zapojiť. Pre mesiac Apríl to boli podoby Barbie v rôznych historických etapách. Ani som nemusela niečo vymýšľať, stačilo vybrať z archívu niekoľko fotiek mojich historických odevov pre Barbie i Kena. Nič som za to vlastne ani nečakala, len som využila príležitosť, že mám niečo k dispozícii. A ku môjmu prekvapeniu som bola jednou, ktorým sa rozhodli poslať menšiu odmenu. Darček prišiel veľmi rýchlo, do týždňa od uverejnenia víťazov. Prekvapením bola táto jednoduchá Barbie v srdiečkových šatách.

Je to Barbie s tvárou playline Milie a mne sa náhodou celkom páči. Má peknú tvár, rovnomernú maľbu a vlasy bez lepidla. A ako som zistila, vlastne takúto Barbie ešte vôbec nemám, lebo jediná zástupkyňa tejto tváre u mňa v radách playline Barbie je malá ryšavá Fashionistas. 🙂 Zistila som, že šaty maju vzadu hlbší výstrih tak som jej ich otočila.

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

 1. HXM píše:

  Ďakujem, som rada, že ako som sa po čase zapojila tak ma znova vybrali… Skúsim sa teraz zapojiť pravideľne a uvidíme. Hlavne ak budú dobré témy, aké poslednú dobu sú.

  A inak som za ňu rada… lebo toľko sa tým playline blondýnam vyhýbam, že nakoniec je to prvá ktorú mám 😀

 2. Nikky píše:

  Každá výhra poteší a aspoň máš takú tú typickú Millie, čo možno časom nakoniec ešte bude história 🙂

 3. Mary píše:

  Srdečne gratulujem k výhre, určite patríš medzi tých, ktorý si ju zaslúžia. I ja využívam často archívne fotky do týchto Barbie tém.
  Je to sympatická blond Millie.:-)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.