C-3PO Star Wars x Barbie – Gold Label 2020

S radosťou Vám predstavujem poslednú z radov zberateľských bábik Star Wars x Barbie – zlatého robota C-3PO. Dlhšiu dobu som čakala, kým jej cena znova spadne a konečne sa tak stalo v polovici októbra. Mám tak konečne celú Gold Label šesticu Star Wars luxsusných krások pokope. A že sa mi niečo také podarí, by ma pred rokom ani nenapadlo. Bola som rada, že by som vôbec zohnala aspoň jednu.

Táto Barbie je ako jediná černoška, dostala tvár Mbili a je inšpirovaná slávnym zlatým protokolovým robotom C-3PO. Patrí do druhej série bábik Barbie podľa Star Wars (Do prvej patria LeiaDarth Vader a R2D2). Okrem nej tu patria Rey, Stormtrooper, a Chewbacca. Chcewbacca je jediná, ktorá mi chýba, no je z Platinovej kolekcie a je veľmi drahá… Takže asi by som ju zohnala len nejakým zázrakom.

Bábika má znova zaujímavo riešený kostým inšpirovaný jednotlivými detailami z robota. Zaujímavé je že dostala afro, to tvorí okolo jej hlavy trocha takú žiaru. 😀 Pri jej celkovom looku musím pridať fotku Iman, ktorá začiatkom roka nafotila fotosériu pre časopis Harper’s Bazaar UK. Na jednej z týchto fotiek vyzerá úplne ako táto C-3PO. 😀

Vrátme sa k Barbie, podrobne som ju nafotila. Znovu som ju len vytiahla z krabice, ešte som ju z nej nevybalovala. Troška má priplesknutý účes o ten plast o ktorý je pripevnená.

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Nikky píše:

    Srdečne Ti k nej gratulujem 🙂 Je krásna, veľmi ďakujem za fotky pod okuliarmi, má zaujímavú maľbu 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.