C-3PO Star Wars x Barbie – Gold Label 2020

S radosťou Vám predstavujem poslednú z radov zberateľských bábik Star Wars x Barbie – zlatého robota C-3PO. Dlhšiu dobu som čakala, kým jej cena znova spadne a konečne sa tak stalo v polovici októbra. Mám tak konečne celú Gold Label šesticu Star Wars luxsusných krások pokope. A že sa mi niečo také podarí, by ma pred rokom ani nenapadlo. Bola som rada, že by som vôbec zohnala aspoň jednu.

Táto Barbie je ako jediná černoška, dostala tvár Mbili a je inšpirovaná slávnym zlatým protokolovým robotom C-3PO. Patrí do druhej série bábik Barbie podľa Star Wars (Do prvej patria LeiaDarth Vader a R2D2). Okrem nej tu patria Rey, Stormtrooper, a Chewbacca. Chcewbacca je jediná, ktorá mi chýba, no je z Platinovej kolekcie a je veľmi drahá… Takže asi by som ju zohnala len nejakým zázrakom.

Bábika má znova zaujímavo riešený kostým inšpirovaný jednotlivými detailami z robota. Zaujímavé je že dostala afro, to tvorí okolo jej hlavy trocha takú žiaru. 😀 Pri jej celkovom looku musím pridať fotku Iman, ktorá začiatkom roka nafotila fotosériu pre časopis Harper’s Bazaar UK. Na jednej z týchto fotiek vyzerá úplne ako táto C-3PO. 😀

Vrátme sa k Barbie, podrobne som ju nafotila. Znovu som ju len vytiahla z krabice, ešte som ju z nej nevybalovala. Troška má priplesknutý účes o ten plast o ktorý je pripevnená.

Môže sa Vám ešte páčiť...

4 komentáre

 1. Mary píše:

  Star Wars kolekcia je rovnako do detailne vypracovaná ako Dia De Muertos. Veľmi ma bavia tie detaily. Mattel, keď chce, tak vie robiť krásne bábiky. Máš pravdu, Iman sa na ňu náhodou dosť dobre podobá. 😀
  Chcewbacca by nemala proste chýbať u Teba, to si priam pýta, aby sa k Tebe raz dostala. Proste nejakým spôsobom by si ju mala získať. 🙂 Prajem Ti ju.

  • HXM píše:

   Sú úžasné a veľmi sa im teším. A Chewie… no uvidíme… raz sa naskytla super ponuka na FB… ale tá osoba si to s predajom bez akéhokoľvek vysvetlenia rozmyslela a zmazala príspevok… Nieže by som sa hnevala že si ju chce nechať. no už keď sa raz rozhýbu ponuky bolo by slušné to vysvetliť…

 2. Nikky píše:

  Srdečne Ti k nej gratulujem 🙂 Je krásna, veľmi ďakujem za fotky pod okuliarmi, má zaujímavú maľbu 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.