Harry Potter – Cedric Diggory Trojčarodejnícky Turnaj – 2019

Krátko po Snapeovi sa do mojej HP bandy pridal i Cedric. Ten sa veľmi vydaril, má skvelú podobu s Robertom Pattinsonom, jediná chybička krásy je jeho výška. Bábika je rovnako vysoká ako štvrtáci Harry a spol, pričom Cedric patril už k poslednému ročníku a bol od nich o hlavu vyšší …. V tomto jednom to Mattelu akosi nedochádza…

Oblečenie sa mi ale veľmi páči, plášť je pekne ušitý. Topánky má na trocha vyššom opätku aby bol aspoň málinko vyšší než ostatní.

K Cedricovi bol pribalený aj trojčarodejnícky pohár. Harry z tejto sady má zase zlaté vajce. Inak som si všimla Cedricová krabica má ako prvá vôbec nejaké pozadie.

Moja celá HP banda v aktuálnej zostave 🙂

Môže sa Vám ešte páčiť...

4 komentáre

 1. Mary píše:

  Cedric je super, pamätám sa ako som bola pri filme prekvapená, že ho autorka nechala umrieť (ja som najskôr videla filmy a až potom čítala knihy). Je to vydarená podoba. Okrem výšky je škoda opäť i gumových vlasov….

  • HXM píše:

   Tie výšky a vlasy sú mínus… ale inak som spokojná… ono keby som veľmi chcela môžem ho preteliť ale pri ňom to až tak neriešim

 2. Nikky píše:

  Podoba je naozaj super. O mnoho lepšia než všetci Edwardovia za mňa 🙂 Škoda tej výšky, hlavne pri Hagridovi ma to dosť štve.

  • HXM píše:

   No ono Twiligtaci sa diki bohu nepodobaju svojim predloham 😀 Preto su taki podareni 😀 A no vyskovo to Mattelu akosi nedochadza…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.