Dia de Muertos Barbie & Ken – Black Label 2022

V dnešný deň, kedy sa oslavuje sviatok zaľúbených – svätého Valentína, vám predstavím jeden špeciálny párik. Sú to bábiky už z tretej série Dia de Muertos, ktoré boli vydané k sviatku všetkých mŕtvych. Mám ich doma už síce 4 mesiace, ale nebolo času ich doteraz predstaviť v plnej paráde.

K minuloročnému sviatku vyšli až 3 bábiky – jeden pár, ktorý je bežne dostupný a jedna špeciálna limitovaná Barbie. Tú som sa ani nepokúšala zháňať, pretože je to vždy na nervy a všetci tieto špecialitky predávajú veľmi predražene.

Párik z tejto série je oveľa farebnejší, než predošlé verzie a má mnoho úžasných detailov. Predstavme si ich teda jednotlivo.

Barbie Dia de Muertos

Ženská polovička tohto smrťáckeho páriku dostala tvár Victoria. Má pestré do fialovo-modra ladené oblečenie s prídavkom ružovej (červenej) a žĺtej. Vzory na jej šatách sú z časti reálna výšivka a časť je potlač. Úžasné je, že aj na tých najmenších doplnkoch si môžete všimnúť vzor lebky – napríklad na náramku, prípadne vnútro kvetov jej čelenky sú vlastne lebky.

Ken Dia de Muertos

Mužská polovička dostala tvár s názvom New Tango, takže je to zrejme nejaká mierna úprava pôvodnej tváre s týmto názvom. Ken je v tomto páre farebnejší, než ten predošlý. Jeho doplnky sú ladené do zlata, má peknú vyšívanú vestu, vzorovanú košeľu a kravatu s dekoráciou lebky. Detaily s lebkou môžete nájsť aj na jeho opasku, topánkach a klobúku. Jediný zádrhel u neho nastal, ked som mu chcela nasadiť klobúk… Štýl jeho účesu mu to nedovoľuje… Musela by som mu umyť vlasy a zrušiť ho, čo sa mi nechce….

Porovnanie Dia de Muertos 2021 a 2022

Na záver som ešte urobila porovnávacie fotky oboch Dia de Muertos párov.

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Nikky píše:

    Aj keď mne osobne tieto bábiky nesedia, musím uznať, že sú prekrásne prepracované, tie dve, ktoré sa mi z tejto série páčia, sú samozrejme za mojimi finančnými možnosťami a aj morálnym presvedčením, čo som ochotná dať za Barbie

    • To je normálne. Každý má iný vkus a oblasti ktoré má rád a páčia sa mu a ktoré zasa nie. U mňa vzhľadom na to, že Halloween a sviatky okolo neho su moje oblubene… (viem som divna :D) Velmi sa mi paci mexicke ponatie tohto sviatku a jeho spodobnenie, takže pre mňa sú splneným snom. Samozejme že aj ja by som veľmi chcela prvú zo série a gold label z tejto poslednej, ale takisto ako ty mám aj určité finančné možnosti a zásady kedy ozaj už určitú sumu za bábiky nedám.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.