Elfský kráľ Thranduil a jeho milá v bielom – 2016

V roku 2016 som vyrábala pre moju kamarátku – elfskú nadšenkyňu – Pavlu ďalšie z oblečení, ktoré v Hobbitovi Thranduil nosil. Okrem toho som robila i šaty pre jeho milú – v Pavliných príbehoch sa volá Esteliel.

Šaty pre kráľovnú Esteliel

Šaty pre elfskú kráľovnú – manželku kráľa lesných elfov Thranduila sú inšpirované bielymi šatami Galadriel, ktoré sú ladené do zelena.

Šaty som vyfotila na mojej Barbie Sissi, no Pavla narobila plno krásnych fotiek už na jej elfskej pani, ktoré pridám na konci článku.

Biele brnenie kráľa Thranduila

Šaty pre elfského kráľa lesných elfov Thranduila sú šite podľa oblečenia, ktoré sa nakoniec do finálnej verzie Hobbita nedostali. Sú ale veľmi pekné a bola zábava ich vyrábať. Základ je z bielej kostýmovky a „brnenie“ je z bielej koženky, a doplnky vyrobené z papiera a bavlnenej látky. Nafarbené buď fixkou na textil alebo akrylom.

Šaty som vyfotila na mojom Kenovi, no Pavla narobila plno krásnych fotiek už na samotnom Thranduilovi, ktorého som jej vyrobila, tie sú na konci článku.

Originál si môžete pozrieť napríklad v tomto odkaze.

Spoločné fotky mojich modelov

A nakoniec fotky od Pavly. Meč a koruna sú výrobky inej šikovnej tvorkyne.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.