Elfský kráľ Thranduil (Hobbit) – 2015

Elfského kráľa Thranduila, ktorý sa objavil v trilógii Hobbit a je otcom slávneho Legolasa z Pána prsteňov (ktorý sa objavil aj v Hobbitovi), som robila na želanie mojej kamarátky Pavly, ktorá je jeho veľkou fanynkou. Pri spoločnom uvažovaní, ktorý ken by bol najvhodnejší na jeho prerábku a ešte aby nestál veľa, sme sa nakoniec spolu zhodli, na playline Fashionistas Kenovi s ohýbnými rukami. Vznikla tak z neho troška mladšia verzia Thranduila, ale celkom sa na neho nakoniec hodil.

Pavle som dala i typ na jeho kúpu na českom mimibazari, odkiaľ v polovici júla pricestoval ku mne. Spolu sme sa zhodli na platinových vlasoch, ktoré som objednala špeciálne pre neho.

Vlasiť som začala 18.7.2015 a dokončila som ho 8.8.2015. Musela som mu urobiť skoro kompletne nové dierky, pretože pôvodne bol navlasený dosť riedko, ako môžete vidieť i na fotkách.

Ešte kým prišiel som ušila nohavice a kabát, ktorý som po jeho dovlasení a premaľbe dokončila. Ešte som mu pod neho ušila i jednoduché tričko bez rukávov. Thranduil má i čižmy ku kotníkom, tie som vymyslela v štýle pirátky Angeliky, ktorá ich má vyriešené návlekmi. Takisto som mu zmotala z drôtu a korálkov brošňu a korunu. Nakoniec som sa rozhodla mu ušiť i červený plášť, aby to celé osviežil. Je jednoduchý, vo filme mal troška iný, ale toto mi prišlo najlepšie, lebo by už bol priveľmi naprataný oblečením. 🙂 Dokončila som ho koncom augusta 2015 a v septembri odcestoval za svojou šťastnou majiteľkou.

Thranduila som pred odchodom ešte poriadne nafotila, a keďže fotiek bolo viac než dosť, povyberala som ich naozaj bohate. Môžete si ho poriadne popozerať.

Prevlasenie – pôvodný stav – odvlasenie a dokončenie.
A fotky v plnej paráde 🙂

Som rada, že robí Thranduil Pavle stále radosť. Robí s ním mnoho krásnych fotiek a určite jej tu urobím i album. 🙂

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.