Fashionistas Ryan aka „Ben“ moja prvá obeť premaľby… 2013-2014

Ako už z nadpisu vyplýva išlo o moju vôbec prvú premaľbu. Rodila sa celkom dlho, ale výsledok sa mi nakoniec páči.

Obeťou sa stal Fashionistas Ken Ryan, ktorého som získala výmenou za prevlasenie Harley Kena pre kamarátku Katku (ten tuším nedávno nakoniec skončil u mojej ďalšej kamarátky Pavly..). 🙂 Páčilo sa mi jeho oblečenie no vlasy mal na môj vkus hrozné.

Pôvodne som mu chcela len dať nové vlasy a premaľovať oči na modro, prípadne premaľovať pery. No keď dorazil, ľavé oko mal posunuté, preto som musela pristúpiť k plánu B a to kompletnej premaľbe. Komplet oči som robila prvý krát, takže som síce začala už 14.6.2013, ale kým som sa dostala k niečomu s čím som ako tak bola spokojná, prešiel i celý jún, júl i august a až pred prevlasením som dospela k záveru č.1. Nevyzeralo to síce nejako extra, no už som nemala náladu sa s ním babrať. Každopádne som ho následne prevlasila.

S prevlasením som začala 10.9. a dokončila som ho 22.9. Môj plán boli dlhšie kučeravé vlasy. Nakoniec som sa rozhodla ho z pôvodnej dĺžky vlasov po plecia neostrihať, ale najprv ho v tejto dĺžke natočiť. Potom čo vyschol a dala som mu dole nátačky, a pohrala sa s jeho vlasmi, som sa rozhodla, že mu túto dĺžku nechám.

Meno dostal Ben podľa jedného Bena na ktorého sa pôvodne mal podobať, ale zistila som že nerobím zázraky a tvorca celebritných bábik zo mňa nebude. No má farbu jeho očí (pravda trocha viac prifarbenú do modra…), relatívne i tvar pier a farbu vlasov postavy ktorú hrá… (tipujte koho :D)

Stále som však s podobou jeho očí nebola spokojná, na žiadnych fotkách sa mi nepáčil a stále som rozmýšľala čo s ním urobiť. Vlasy mu medzitým z kučier opadli a lepšie začal vyzerať v cope. Nakoniec som sa v marci 2014 rozhodla na zásadný krok a kompletne som mu jeho poslednú maľbu zmazala a začala na novo, iným spôsobom než predtým, hoci zamýšľaný tvar očí som ako tak dodržala. Takisto mu viac ide svetlejšia pusa. Posledný pokus sa mi nakoniec celkom podaril a naozaj sa mi takto páči oveľa viac.
A takto sa z neho stal veľmi zaujímavý mladý muž. 🙂

S vlasami som bojovala pomerne dlho, takže až na posledných fotkách vidíte ich konečnú podobu ako vyzerá dnes.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.