Galadriel, Lady z Lothlórien – 2018

Pred troma rokmi som sa po toľkých elfoch pre kamarátku Pavlu, dopracovala k prvej elfke, ktorá ostala u mňa. Je ňou rovno samotná Lady Galadriel.

Pôvodná podoba

S myšlienkou vyrobiť Galadriel z Lady Tremaine z Popolušky ma napadlo okamžite ako vyšla táto bábika z originálnou tvárou Cate Blanchett. Nakoniec som tejto myšlienke nemohla odolať, kúpila som druhú Lady Tremaine – pretože tú pôvodnú som si samozrejme chcela nechať nedotknutú. Pôvodné šaty som predala a tým sa mi náklady na ňu trocha znížili.

Vlasy

Vlasy som použila zo zbytkov, ktoré mi ostali z predošlých vlasení. Zohnala som jej druhé telo na Aliexprese, ktoré je prekvapivo kvalitné a podobá sa na telo bábik Poppy Parker.

Vlasy som naschvál navlasila pomerne riedkymi pramienkami, lebo som jej chcela vyrobiť jej účes a nechcela som, aby to vyzeralo divne. K zaujímavému poznaniu som došla, keď som potrebovala urobiť jej jemné kučery… Vtedy ma napadlo, že máme doma krepovaciu žehličku na vlasy, a tak som to skúsila a funguje to dokonalo. Naozaj nechápem prečo ma to nenapadlo skôr :D.

Čo sa týka maľby, pôvodne som nemyslela, že by som robila nejaké extra veľké zmeny, samozrejme bolo treba urobiť iné pery, no chcela som jej zjemniť i čiernu linku na očiach, čo nakoniec dopadlo tak, že som zmazala i obočie, ktoré som pôvodne chcela nechať… takze má premaľovanú hornú linku a mihalnice a nakoniec i obočie.

Oblečenie

Oblečenie som jej urobila podľa asi najznámejšieho – z Pána Prsteňov, ale mám v pláne urobiť i to čo mala v Hobbitovi. Takisto som jej zmotala korunu a šperk…

Mám inak jednu záhadu s jej perami, pretože sa mi pravidelne zotierajú a to ju mám vo vitríne…. A si sa s jej milým Celebornom (ktorého som vyrobila o rok neskôr) veľa boskávajú. 😀

Inšpirácia

A ešte nakoniec porovnanie s Lady Tremaine

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

  1. Mary píše:

    Galadriel je úžasná, dokonalá mladá Cate Blanchett. Super premena na éterickú krásku.
    P.S.to jej kĺbové telo by sa mi hodilo pre moju kmotričku vílu, ktorá má rovnaký odtieň ako Cate. 😀 Nevedela som, že Ali predáva i kvalitnejšie telá.

  2. Nikky píše:

    Je prekrásna a ja veľmi ďakujem, že som sa s ňou mohla zoznámiť osobne. Dúfam, že sa ešte niekedy uvidíme <3

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.