Halloween 2018

V roku 2018 som síce mala vymyslené oblečenie, ale ani som sa k jeho ušitiu nedostala. Veľkým dôvodom bol i fakt, že ma minulý rok príšerne bolel chrbát práve z tvorby tohto krámu – druhej časti obývačky.

Nakoniec som aspoň vymyslela Halloween v Baker Street a aspoň trocha nahliadnete už i do tejto časti príbytku, na ktorom ešte stále pracujem. Až budú hotové všetky jeho súčasti, potom bude mať i samostatný príspevok…

Na dekoráciu som využila rôzne moje doplnky kostry, tekvice, stuhy, či sviečky, niektoré som kúpila tento rok i práve pre tento účel. Gigantický pavúk je výtvor mojej kamarátky z pred dvoch rokov a ešte sú tam i lebkové korálky ktoré sa hodili k téme… A čo možno až tak nevidno sú pozavesované prívesky s netopiermi, počas dekorovania mi jeden niekam bohvie kde i uletel. Na duchov som dostala inšpiráciu v obchode, kde som kupovala doplnky a prišlo mi to ako skvelý nápad. Nakoniec som ich nasvietila i maličkými lampičkami.

Na 221B Baker Street sme už mohli vidieť oslavu Vianoc, no ako by asi vyzeral taký Halloween. Sherlock nikdy nevyzerá nadšene pri hocijakej verejnej akcii s viac ľuďmi, no pri Halloweene sú všetky jeho kostry, podivné súčasti jeho príbitku, kusy ľudských tiel, či neznáme odvary viac než vítané! (Pôvodne som myslela, že tam nájdem aj nejakú vhodnú Barbie na Molly, ale už ani 4 sa tam nezmestili… :D)

Všetko je nachystané a Sherlock si čakanie vypĺňa hraním podivných melódii..

Koktejly zo Sherlockovej „kuchyne“ s prídavkom očí a nejaké lepkové koláče…

Ako prvý prišiel John…
SH: John, čo to má byť??? JW: Písal si, že máme prísť v kostýme nie, tak som za teba! SH: ???

Mary prichádza: Mňa si nevšímajte, ja som len za nejakú trapnú Alicu, a hovorila som mu, že to nie je smiešne!

JW: A za koho vlastne si ty? SH: Ja som moje Vicktoriánske JA! JW:….

MW: Hovorila som Ti….

Prichádza Irena: Ahojte, nemeškám však? JW: A za koho si ty? IA: Ach, ja som viktoriánske ja! 🙂 MW: Hovorila som ti že sú rovnakí!

SH: Nazdravie! JW: Mimochodom Sherlock, čo v tom vlastne je? SH: Záleží na tom? JW: Kým v tom nie je jed… SH:…. (Inak v tých pohároch i nádobách je skutočná zafarbená voda… tak bola celkom sranda ich stým pózovať…)

JW + SH: Na tie zlaté časy!

Zopár portrétov…

Všetci už sú nejakí unavení… 😀

MW: John, čo tu ten robí? JW: Moriarty? Tá jeho mŕtvola tu vkuse straší, tak sme mu aspoň obliekli nejaký kabát upíra…

IA: Konečne sami…

Detaily

Ešte bonus – fotky ktoré ma napadli len tak a veľmi nezapadajú do deja:
Kostýmy v duchu „Ako som ťa prvý krát videl/a“ 😀 Kto pozeral Sherlocka vie, že Irena dostala jeho fotky v plachte a on ju prvý krát videl len v topánkach od Loubotina…

JW: Sherlock, čo to máš zase na sebe? SH: Kostým na budúci rok?….

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.