Halloween u Sherlocka na Rokforte :D

Od kedy mám Sherlockovú izbu tak už sa nejako tradične stáva, že aj u neho sa koná nejaká tá tematická Halloweenska tematická party.

Väčšinou tieto tematické fotenia nijak neplánujem a myšlienka sa mi vnukne zčista jasna sama od seba. Tento rok v našej Domečkovskej skupinke bola téma „Strašidelný hrad / strašenie“. Ja som veľmi vyrábať nejaký hrad nemala čas, ale náhle ma napadlo, že však jeden hrad už mám!

Začiatkom roka som si kúpila 3D puzzle Rokfortu a doposiaľ som s ním žiadne fotenie neuskutočnila. Tak ma napadlo, že by som ho mohla použiť. Zároveň ma napadlo, že môže byť u Sherlocka párty na tému Harry Potter :D.

Strašidelný hrad

Keďže téma bol strašidelný hrad tak bolo jasné že ho musím nafotiť v noci a teda musím ho nejako nasvietiť. Dopomohli mi k tomu reálne sviečky ako aj napodobeniny sviečok. Po hrade som rozvešala duchov, ktorých som vyrábala pred pár rokmi na inú Sherlockovu párty a doplnila kostlivcom a malými tekvicami. Ešte stále to nebolo ono, tak ma napadlo, že som nedávno od kamarátky dostala baterku z násadou s netopierom, takže som ho nakoniec touto baterkou ešte nasvietila :D.

Sherlock vs. katedra Rokfortu

Jednotlivé postavy som potom prezliekla za postavy z Harryho Pottera. Použila som oblečenie z mojich HP bábik. Sherlock šiel samozrejme za Dumbledora, Irena za McGonagallovú, Moriarty za Snapea a Johnovi sa ušiel už len Hagrid. :D…. Plus som im tam vsunula nezvaného hosťa – Voldemorta. 😀

Sherlocka ako Dumbledora som sa rozhodla vyfotiť aj pred samotným hradom.

No a takto to dopadlo! 😀

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Nika píše:

    Dokonalosť :-)q+;qaaaaaa

  2. Katarina píše:

    Geniálne-Chystám sa Ťa uviesť do WIKIPÉDIE-máš svetový rozmer

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.