Harry Potter a Lord Voldemort gift set – 2020

Aká by to bola kolekcia filmových bábik bez hlavného záporáka? Áno ako medzi poslednými vydanými bábikami sme sa dočkali i samotného „Temného pána“ – „Toho koho netreba menovať“ – Lorda Voldemorta.

Voldemort vyšiel v zberateľskej sade s Harrym. To mi trocha vadí, pretože takto mám Harryho už x-tý krát… Ale nevadí. Našťastie som tento set zohnala o dosť lacnejšie než sa bežne predáva, takže „prežijem“ 😀 i ďalšieho Harryho. Súčasťou setu je i trojčarodejnícky pohár – prenášadlo. V podstate je podobný ako ten čo má Cedric, len je v krajšom prevedení.

Voldemort

Tak ako celá séria i Voldemort sa veľmi podaril a má skvelú podobu. Páči sa mi že má i dlhé nechty na rukách a i jeho odev je podarený. Zaujímavé je, že ako jediný z HP bábik mal i stojan.

Harry

Harry je totožný s tým, čo mám z plesovej kolekcie, akurát tu má na sebe oblečenie z trojčarodejníckeho turnaja.

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Nikky píše:

    Ach jáj, Voldi <3 <3 Snáď ešte niekde zlacnie a ja sa obetujem 😀

  2. Mary píše:

    Voldemort je super a rozhodne nemohla Tvoja HP zbierka bez neho fungovať. Tie mužské telá. Vždy sa na nich smejem, čo ich pri HP vymysleli.
    Inak s tým Harrym to máš tak, že i ja to poznám. Keď som si pred pár rokmi kupovala 3 sety, ktoré sa museli vyzbierať, aby si vytvorila 1 celú kúpeľňu, tak do jedného z nich museli nutne vopchať obyčajnú blond Millie…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.