Harry Potter a Ohnivá čaša – Vianočný ples – 2019

Dnes si predstavíme novinky, a zároveň i moje posledné nepredstavené bábiky z roku 2019. Kúpila som ich už v Novembri a vybalila v Januári. Troška som to odkladala i preto, že som ich nemala poriadne nafotených a dokopala som sa k tomu až dneska.

Bábiky z Harryho Pottera predstavujú moje splnené tajné želanie. Je skvelé, že sa Mattel rozhodol ich vydať v rôznych verziách a tá plesová mi samozrejme nemohla chýbať. Táto skupinka zo štvrtého filmu predstavuje už troška staršie trio – takže majú i iné tváre než bábiky z prvej sady. Znovu tu máme samozrejme trio a k nim ešte pridali aj Cho Chang. V podstate ani jeden z nich nakoniec na tom plese vlastne netvoril pár i keď by si to tajne priali. 😀

Je škoda, že aj keď Harry a Ron mali v tomto filme najdlhšie vlasy, vlasy bábik ostali plastové. Výškovo sú takisto totožní, akurát nohy dievčat sú iné a preto sú trocha vyššie. Oblečenie je vypracované veľmi pekne, čomu sa teším. Prejdime teda k samotným bábikám.

Krabičky.
Harry

Harry má pekný moderný slávostný habit. Je skvelé, že ho tvoria 3 kusy a teda, že nohavice nie sú zošité s košeľou a vestou.

Porovnanie s Harrym z prvej série – Výškovo sú rovnakí, vyšieho ho robia len topánky na vyššej platforme.

Hermiona

Hermionu vyrobili s úškrnom ako má i na fotke krabice. Tá moja má trocha vyššie ústa než by mala mať, ale už som sa s tým zmierila. Veľmi sa mi páči ako sú jej šaty spracované. Vždy sa mi tie šaty veľmi páčili a mala som ich v pláne i ušiť, no nejako som sa k tomu doteraz nedostala. To čo Hermiona drží v ruke je program večera a mal ho pri sebe každý.

Porovnanie s Hermionou z prvej série – je vyššia díki iným chodidlám.

Ron

Na rozdiel od Rona sa mi jeho staromódny „dievčenský“ slávnostný habit veľmi páči a je veľmi pekne spracovaný. Takisto ako v Harryho prípade i on ho má 3 dielny.

Porovnanie s Ronom z prvej série – takisto je rovnako vysoký, len díky topánkam je trocha vyšší.

Cho

Je medzi HP bábikami nová, logicky asi preto, lebo v tej časti mala najväčší priestor. Nemyslím si, že by sme sa dočkali jej ďalšej verzie. Je veľmi pekná a jej šaty sú krásne spracované.

Porovnanie s Hermionou – majú rovnaké náušnice i topánky:

Celá štvorica je perfektná. Mattel medzitým vydal i Hagrida, Cedrika a chystá Voldemorta, Snapea a Lunu… A myslím, že nakoniec i toho metlobalového Draca budem potrebovať…. 😀

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Nikky píše:

    Sú krásni 🙂 Ronov habit je super, neviem, na čo sa sťažoval 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.