Harry Potter – Bellatrix Lestrange – 2022

Mattel nás tento rok prekvapil a vydal ďalšiu dvojicu postáv zo sveta Harryho Pottera. Pôvodne sa totiž hovorilo, že licencia na hračky prešla pod spoločnosť Spin Master. Avšak ich bábiky sa mi absolútne nepáčia. Sú skôr pre malé deti a nie nás, ktorí sme s Harry vyrastali 😀 . Nová dvojica od Mattela je z rodu Blackovcov – Sirius Black a jeho sesternica Bellatrix Lenstrange. Ako vždy som čakala až Amazon príde s nejakou lepšou cenou a konečne som si ich v Apríli objednala.

Ako prvú si predstavíme Bellatrix. Bellu hrala Helena Bonham Carter, ktorej tvár už Mattel vo svojom spektre tvárí mal vytvorenú, pretože pred pár rokmi hrala v hranej Disneyovke dobrú vílu kmotričku (u mňa sa z nej stala Mrs. Lovett z filmu Sweeney Todd).

Bellatrix vyzerá veľmi pekne a páči sa mi ako má spracované oblečenie. Samozrejme by sa dalo v mnohom vylepšiť, ale v normách HP bábik je z tých menej ofláknutých :D. O čom sa pri jej bratrancovi veľmi nedá hovoriť…. ale o tom nabudúce. A inak mám dojem, že má rovnaké topánky ako Minerva.

Môže sa Vám ešte páčiť...

1 odpoveď

  1. Nikky píše:

    Je krásna, rada by som som ju kúpila pre Voldemorta, ale najprv by som musela kúpiť jeho.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.