Harry Potter – Luna Lovegood – 2019

Poslednou postavičkou bábik zo sveta Harryho Pottera, ktorá mi chýbala v zbierke bola Luna Lovegoodová. Mattel bohužial stratil – nepredĺžil ? – svoju licenciu na merch z Harryho Pottera a tak sa ďalších postáv už nedočkáme. Čo je veľká škoda, pretože rada fanúšikov (vrátane mňa) sa tešila na mnohé ďalšie postavy a snáď i dospelejšie trio. Licencia na HP merch prešla na firmu Spin Master a tie ich bábiky sú komiksové spodobnenia a nie tie filmové. Takže to je už mimo môj záujem.

Luna

Poďme sa bližšie pozrieť na Lunu. Luna je jednou z mojich obľúbených postáv. Asi preto, že je iná ako ostatní… A v mnohých veciach rozumie Harrymu viac ako jeho blízki priatelia….

Bábika je veľmi milá a podobnosť na Evannu Lynch je celkom dobrá. Páči sa mi jej oblečenie, ktoré pozostáva z legín, šiat a kabáta. Má super doplnky – slávne okuliare, vďaka, ktorým možno vidieť skazostreky + jej slávny časopis Sršeň, ktorý vydýva jej otec Xenophilius Lovegood. A samozrejme má aj prútik.

Jediná vec čo mi tu chýba a ktorá je pomerne dôležitá sú jej redkvičkvé náušnice. Možno by som jej časom mohla nejaké vyrobiť….

Z Matteláckej série bábik som tak vyzbierala všetky charaktery. Z toho čo vyšlo v zbierke nemám ešte 3 verzie Harryho… Nejako zásadne mi ich netreba… Jedine možno ak by som ich našla z nejakú lepšiu cenu…. 🙂 A mozno by som si ďalšie postavy mohla vyrobiť aj sama…. 😀 Ale plánov mám milión takže skôr je to len taká myšlienka…

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Nikky píše:

    Je naozaj dosť podobná filmovej Lune a to ja mám na filmových bábikách rada. Je to veľká škoda, že Mattel už nevyrobí ďalšie postavičky 🙁 Verím, že celý učiteľský zbor by sa uživil. Tiež by som si priala pár záporákov typu Lucius 🙂

    • HXM píše:

      Áno i ja – Lucius, Bellatrix, Sirius, Lupin, ale i taký Flitwick by bol zaujímavý… atd atd…. Ale normálne mám chuť si nejakých aj sama vyrobiť… len si nafúknuť voľný čas…. Ešte stále čaká mnoho nedokončených vecí na mňa 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.