Harry Potter na Nástupišti 9 a 3/4 gift set – 2021

Dnes Vám predstavím môj prvý tohoročný úlovok do mojej bandy. Tento rok mám noviniek medzi radami bábik málo… Je to pomaly aj tým, že to nové čo Mattel produkuje ma až tak neberie a to čo som chcela sa mi minulé roky podarilo zohnať. Poslednú dobu sú to od neho hlavne bábiky podľa môjho obľúbeného fantasy sveta Harry Potter. Priznám sa, keď vyšiel tento set z Nástupištia 9 a 3/4, a znova malého Harryho, hovorila som si, že by som radšej brala nové postavy, alebo ďalšiu verziu Harryho v dospelejšej forme. Mal však pekné doplnky, a celkovo jeho prezentácia je pekne vymyslená.

Cena tejto srandy však odpálila celkom vrchol toho, za čo by som to bola ochotná kúpiť aj s ďalším Harryho klonom. (takýto istý Harry je totiž aj v uvádzacej prvej kolekcii, len tam má habit a tu je v civile). A tak som sa nad tým nejako dlho nezamýšľala…. ALE vo februári tohto roku 2022 na mňa vyskočila reklama (na Facebooku na mňa veľmi rady a často vyskakujú kadejaké pokušiteľské reklamy 😀 😀 😀 ) na tento set za smiešnych cca 17 Eur na Mall.sk…. Pokušenie bolo na svete a ja som mu neodolala. 😀 hahaha… A tak mám 5. Harryho v kolekcii. 🙂

Poďme sa ale bližšie pozrieť na tento darčekový set – Harry Potter na Nástupišti 9 a 3/4. Harry tu podľa oblečenia (okrem šálu, ktorý na sebe nemal a ani nemohol ešte tušiť že bude Chrabromilčan), predstavuje scénu z prvého filmu, kedy ešte vôbec netušil ako sa dostane na vlak. Má vozík na batožinu, kufor, zväzok kníh a sovu Hedvigu. K tomu sú priložené nálepky, ktoré možno nalepiť na kufor a pozývací list z Rokfortu. Celé je to pekne zasadené do papierovej scény so stenou do ktorej Harry vstupuje s naloženým vozíkom. Keď sa táto scéna otvorí, zobrazí sa Rokfortský express. Páči sa mi, že Harryho oblečenie sa skladá z troch dielov a nie je to jeden kus.

Viac si už prezrite na fotkách. Na posledných fotkách porovnanie s Harrym z prvej rady v habitoch.

Môže sa Vám ešte páčiť...

1 odpoveď

  1. Nikky píše:

    Set je to pekný a tiež ma na Mall pokúšal, ale viac ľutujem, že som nekúpila Voldiho, lebo jeho cena v Dráčiku ma teda odrádza na plnej čiare.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.