Herkules -Megara – Disney Store 2020

Megara (Meg) je druhou z dvoch nových bábik, ktoré nedávno vydal oficiálny Disney obchod. Ako som už písala u Esmeraldy, ktorá prišla spolu s ňou, po rokoch si konečne spomenuli, že majú i krásne neprincezny. Najprv v exkluzívnom maškarnom prevedení a neskôr na moju radosť ich zaradili aj medzi viac dostupné klasické bábiky.

Megara Meg je náderná. Má skvelý výraz. Je pravda, že jej účes i šaty sú značne zjednodušené. Tá luxusná Meg mala svoj účes viac podobný rozprávkovej predlohe. A čo som u Esmeraldy zabudla spomenúť, je fakt, že tieto bábiky majú našťastie gumené nohy, pretože kĺby, ktoré majú bábiky od DS sú strašné. Tiež po novom majú tieto bábiky ešte aj rovné chodidlá.

Pred spoločnými fotkami som mojej starej Matteláckej Meg ešte obnovila účes, pretože jej časom spadli kadere. Pri jej šatách musím vždy žasnúť, ako Matteláci kedysi vedeli vyrobiť krásne a dômyselné oblečenia, na rozdiel od toho čo u bežných playline bábikách vytvára, respektíve nevytvára dnes… Dneska je to už všetko len vylisovaný plast…

Ale poďme ku krásnej Meg 🙂

Najprv fotky spoločné s Esmeraldou.

Majú i pekné krabičky.

S Mattelkou Meg. Musela som vyskúšať novej Meg jej krásne šaty.

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 komentárov

 1. Mary píše:

  Na tejto bábike Meg sa mi veľmi páči jej „úškrn“. Ten je na nezaplatenie.:-D
  Šaty sú tiež pekné, proste vydarené oba kúsky i s Esmeraldou.
  Veru, to boli ešte časy, 90te roky aj po miléniové, keď svet (nielen Mattel) nerobil šmejdy a nechcel na všetkom šetriť a zarábať na nekvalitných výrobkoch prachy… Ach, páčia sa mi i krabice. Tie z plesovej kolekcie sú tiež úžasné.:-)

  • HXM píše:

   Ja tomu vôbec nerozumiem prečo Mattel tak hlboko klesol, keď v 90. rokoch dokázali vyrábať tak úžasné a kvalitné kusy.

 2. Nikky píše:

  Meg je úžasná. Mám rada jej charakter. Je krásna a je super, že si na tieto neprincezné spomenuli 🙂

 3. Katarina DURJAK píše:

  Pripomína mi Perlu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.