Holiday Barbie 2018 – Barbie Signature 2018

Blonďatá Vianočka v pompéznych červených šatách s perličkovými ozdobami bola hlavným bábikovským suvenírom z mojej návštevy v Amerike minulý rok. Kúpila som ju vo Walmarte spolu s Hermionou a ešte nepredstavenou Barbie Fashionistas 90.

Osobne som dúfala, že tam bude lepší výber… ale zrejme bolo, že to čo je na webe nie je v kamenných predajniach. Ale keďže som si chcela doniesť nejakú zberateľskú bábiku, vzala som aspoň ju. Škoda že nemali aj niektorú zo zvyšných dvoch.

Toho roku bolo zároveň i 30 výročie od kedy Vianočné Barbie vychádzajú. To je znázornené počtom perlí na jej šperku.

Šaty síce vyzerajú pompézne ale len kým sú v krabici, v skutočnosti sú z dosť mizerného materiálu a ešte sa vzadu nezopnú…. A vlasy samozrejme vyzerajú dobre len z predu…

A ešte poznámka na záver. Zaradila som ju medzi Pink Label, ale nezistila som či tam aj patrí, všade je napísané len Barbie Signature.

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

  1. Ivana Babakat píše:

    Je krásná. Pořád o ní uvažuju. Ale už jsem si blondýnky tak nějak zakázala 🙂

    • HXM píše:

      Ďakujem. Keby to nebol suvenír z ďalekej Ameriky tak ju asi nemám, alebo keby mali niektoru z tmavých dvoch 🙂 ale je pekná a trocha iná než look millie 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.