Infošky ohľadom starého webu

Ahojte vítam Vás tu dnes s touto krásnou Ellowynkou v zasneženej krajine :-). Dneska som sa rozhodla, že trocha budem venovať ešte pozornosť i starej stránke. Ako som už asi viac krát písala, chcela by som z nej urobiť takzvanú prehľadovú stránku. WordPressovský štýl je na môj totiž vkus troška neprehľadný (aj keď sa snažím ho robiť podľa svojho gusta čo najprehľadnejší – aj keď možno príkomplikovaný :D). Okrem toho, že tieto obrázky s odkazmi pekne vyzerajú pokope, slúži mi to aj ako akási databáza toho čo mám. A vďaka tomu mám prehľad.

Dneska som doplnila do zbierky bábik všetky bábiky, ktoré už boli novo predstavené na tejto stránke a opravila odkazy na tie, ktoré sa sem zo starého webu presunuli. Okrem toho som doplnila i prehľad mojej Barbie zbierky podľa tvárí. Dúfam, že sú tam teda zatiaľ všetky predstavené bábiky. Nabudúce zase urobím niečo podobné s oblečením.

Takže koho to zaujíma, môže sa poprípade pozrieť… A áno, všetky návštevné knihy, čo som mala na starých stránkach od začiatku tohto roka boli zrušené spoločnosťou, ktorá ich poskytovala… Takže komentovať ma musíte už len tu. 😀

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.