Kabelky

Pre dnes som si vybrala príspevok v trocha inom duchu. Poznáte to keď máte kopu kabeliek ale ani jedna nie je tá, ktorú si chcete práve zobrať. A ani žiadna nová Vás neoslovuje… Takto nejak som ja došla k tomu, že som začala šiť kabelky. Mám rada extravaganciu, takže samozrejme tieto kabelky musia byť extra.

Najväčšou inšpiráciou boli samozrejme samotné látky, ktoré som kúpila, ešte som nevedela, čo z nich ušijem no nakoniec ma práve napadlo ušiť z nich napríklad kabelku. Sú to licencované látky od Gorjuss Santoro London s rôznymi postavičkami. Aj všetky ostatné látky použité na tieto kabelky ktoré nemajú bábikovský vzor sú od tejto firmy. K tomu som pridala i rôzne doplnky – lemovky, krajky… gombíky. 🙂

Zatiaľ som pre seba ušila 2 kabelky. 1 som šila na želanie a ďalšie ako 2 darček.

Moju úplne prvú kabelku som ušila v Marci 2017. Kabelka je podšitá, má vnútorné vrecká – aj vnútrné vrecko na zips.

Podobnú kabelku, no s iným obrázkom a podšívkou som potom v Apríli 2017 šila na želanie.

V Januári 2019 som šila túto malú kabelku ako darček pre malú dcéru kamarátky Pavly. Aj táto kabelka je podšitá.

V Januári minulého roka som šila kabelku aj pre druhú dcéru Pavly. Tá má rada Star Wars, takže pre ňu som vymyslela kabelku v tomto duchu.

Zatiaľ poslednú kabelku som ušila teraz začiatkom apríla. Je takisto z látok od Gorjuss, ale s inými postavičkami. Pôvodne bola bez zipsu, no nebolo to praktické. Tak som ho našila dodatočne, keď sa otvorili galantérie. Táto kabelka je podšitá, má vnútorné vrecká.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.