Krásne Vianoce a Šťastný Nový Rok 2023

Pozdravujem Vás priatelia. Viem, že sa k Vám prihováram trocha neskoro, no ako to už u mňa v poslednej dobe je, nič nestíham… 😀 Ale zase pripraviť sa na nejaké tie Vianoce a Silvester som sa stihla… Ako inak u Sherlocka… 🙂 Stihla som aj nejaké tie tradičné – hoci nie až také veľkolepé – Vianočné oblečenie… ale zato je ho až niekoľko.

Tento rok sú to Vianočné svetre, na ktoré som sa chystala už pred rokom, no nedostala som sa k nim 😀 . Nakoniec som s nimi pre istotu začala asi polroka pred Vianocami a aj tak som stihla len tri…. A nakoniec šaty pre Irenu som ušila až na Silvestra, aby mohla byť pozvaná na Silvestrovskú svetrovú párty 😀 . Možno ešte teraz niekedy stihnem aj šaty či sveter pre Mary a predstavím Vám všetky v špeciálnom príspevku. 🙂

Teraz sa poďme pozrieť ako sa sviatkovalo u Sherlocka 🙂 .

Vianoce 2022

Každoročne je to u Sherlocka sviatočne vyzdobené, krb hreje, hudba hraje, víno je naliate. Každý má dobrú náladu…. 😀 Tu sme ešte pozvali aj dámy bez svetrov…. 😀

Silvester 2022

Na koncoročnú párty bol pozvaný každý, kto má Vianočný sveter, prípadne svetrové šaty. A aby Sherlock mohol pozvať aj Irenu, tak jej jedny k nemu ladiace daroval pod stromček…. 😀 John taký dômyselný nebol a tak musela Mary ostať sedieť doma.:D Nikto však nečakal, že aj Moriarty vlastní Vianočný sveter…. 😀 😀 😀 P.S.: Hádajte komu ukradla Irena čižmy?

Môže sa Vám ešte páčiť...

4 komentáre

  1. Nikky píše:

    Krásne Vianoce a všetko len to najlepšie do nového roku vám všetkým prajem 🙂
    Sherlock to dobre vymyslel s tými šatami a Irene čižmy ukradla asi Santovi 😀 alebo hasičom?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.