Maškarák v 221b Baker Street

Je obdobie plesov, maškarných bálov a karnevalov, takže sa mi téma fotiek pre tento príspevok akurát hodí. Rozhodla som sa preto, že musím konečne vytiahnuť ďalšiu zásobu fotiek, ktoré som nafotila už takto pred rokom. Na stránku sa nedostali, urobila som vtedy len album na mojej Facebookovskej stránke.

Išlo o príbeh maškarnej party doma u Sherlocka. Akurát som vtedy vyrábala dvere, ktoré oddeľujú priestor obývačky od kuchyne. Ide teda o detail, kedy sa obidve časti obývačky dajú dokopy s pomocou stredového dielu. Táto časť tu ešte oficiálne takisto nebola predstavená, aj keď to mám vyrobené už dosť dlho. No treba tam zapracovať viacero vecí, kým to bude hotové. Ale keď už som to mala tak pekne vytiahnuté a dané dohromady, rozhodla som sa nafotiť túto vtipnú story.

Tak ako vždy šlo o improvizáciu a nakoniec som sa rozhodla o dosť uletený príbeh – maškarák!… Ono vlastne kedy som ja nafotila niečo vážne? 😀

Keďže som akurát vtedy fotila moju Harry Potterovskú skupinku a tak ma napadlo, prečo by nemohol medzi hostí zavítať Dumbledore s McGonagallovou :D. A z toho sa potom nejako vyvinuli i fanynky (Barbie) Harryho Pottera oblečené do mojich šiat, ktoré som šila podľa slávnostných šiat Hermiony, Ginny a Luny. A nejako sa do toho ešte pomimo zamotala i moja OOAK Galadriel… :D.

Moju Sherlockovskú bandu som sa rozhodla obliecť do oblečení, ktoré som šila z rôznych filmov. Sherlock a Irene tak predstavujú Sweeneyho Todda a Mrs. Lovett. Moriartyho som obliekla do oblečenia od upíra Barnabasa Collinsa. John je za Willyho Wonku a Mary za Tiu Dalmu z Pirátov Karibiku. Jej som dala ešte na hlavu príčesok od MyScene Chelsey.

Nakoniec prišiel aj jeden nečakaný hosť. 😀

Maškarný večierok – maškarák

Všetko je pripravené, hra môže začať!
Moriarty na Galadriel: Ahoj, biela dáma, nepotrebuješ s niečim helfnúť? Alebo s niekym…? Rád to s vami skonzultujem…
G: No.. a nemáš byť mŕtvy?
Irene na McGonagallovú: Pani Hudsonová?
Sherlock na Dumbledore: Kto si?
Dumbledore: Som Dumbledore, čo ma nepoznáš?
Sherlock: To áno, ale ja som myslel, kto naozaj v skutočnosti si? (Nemal tu byť aj Lestrade…?) Dumbledore: Práve som ti povedal, synku…
Vitajte na našej maškarnej párty! A nebojte sa, toto nie sú mäsové koláčiky… Myslím…
Mary na Johna: Prečo sa nikdy nedohodneme na kostýmoch? Pozri na nich dvoch!
John: Wonka predsa nie je ženaý… Takže prečo si sa rozhodla, že budeš za tu pirátsku bosorku?
Mary: To je Tia Dalma John! A radšej nechci spoznať moje skutočné ja!
Gal: Prečo si taký nízky?
Moriarty: Buď ticho!
Fanúšičky z klubu Harryho Pottera sa hádajú na tom, ktorá je lepšia Hermiona, či Ginny… Ale tento súboj vyhráva fanynka Luny… je tu jediná. 😀
Mary na Johna : Prečo si pozval všetky svoje ex?
John: Poznáš aký je Sherlock… Nikto nechcel prísť… A Molly s Lestradom v poslednej chvíli museli ísť riešiť čerstvú vraždu…
Mary: Ale ony ho tiež neznášajú!
John: Ano, ale povedal som, že prídu Dumbledore s McGonagallovou….
Konečne je po párty! Zatancujeme si?
Tanečníkov pozoruje nečakaný hosť! 😀
Ale Dumbledore a McGonagallová? Naozaj?
Bez mojich dvoch verných supervízorov to proste nejde. Gunníka to viditeľne zmohlo… A Micka je celá preč. 😀 (ten bordel okolo si nevšímajte… áno fotila som to v kuchyni…)

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.