Monster High – Frankie Stein – Mattel 2009

Frankie Stein

Pred desiatimi rokmi prišiel Mattel s novou zaujímavou kolekciu bábik. Predstavovali potomkov rôznych príšer a fiktívnych postáv. Aj keď som o nich vedela už nejakú dobu, spočiatku ma až tak nezaujali.

Počas môjho výletu v Anglicku v roku 2011 som zašla do jedného z najväčších hračkárstiev v Londýne Hamleys. Tam som dúfala, že nájdem bábiku Jacka Sparrowa po ktorej som vtedy túžila. Tieto tam mali akurát vo výklade. Už tam ma na prvý pohľad zaujali.

Potom, keď som zistila, že výber v Hamleys je takmer totožný s tým, čo je u nás (ak nie horší) išla som sa pozrieť na tieto bábiky od Monster High a už som vedela, že odtiaľ bez nejakej neodídem… Nakoniec boli dve. Ako prvá nakoniec ostala Frankie Stein (v jej základnom balení) a k nej som ešte pridala Cleo de Nile z inej sady.

Frankie Stein predstavuje dcéru Frankensteina. Každá postava má aj svojho zvieracieho maznáčika. Frankie má psa Watzita. Každá bábika v základnom balení má i denníček, v ktorom sa píše o jej vlastnostiach a kto sú jej kamarátky. Takisto stojan a hrebeň.

Na Frankie sa mi páči jej celkový look. Čiernobiele vlasy. Krásne čiernobiele topánky. Kárované šaty. 🙂 Dvojfarebné oči. Vidíte, že má i detaily zošitia.

Z Frankienho denníčka:

Meno: Frankie Stein
Rodičia: Frankestein a jeho nevesta
Vek: Je mi 15... dní.
Zabijacký štýl: Kamarátky mi hovoria, že mám dokonalú postavu do sveta módy. Neviem, čo to presne znamená, ale vzali ma na nákupy, kde som našla údesné kúsky pre ktoré by som i umrela.
Hrozný nedostatok: Niekedy sa mi uvolnia stehy v tej najnevhodnejšej chvíli. Napríklad počas nacvičovania tímu roztlieskavačiek mi uletela do davu ruka a pristala pred tým najpríšernejše úžasným chlapcom z Monster High. Krve by sa mi nedorezali.
Domáci maznáčik: Watzit má v sebe zošité všetky najlepšie kvality všetkých domácich maznáčikov. Nie som si istá z čoho presne je vyrobený ale jeho licencia domáceho maznáčika má 10 strán...
Obľúbená aktivita: Keďže mám ešte len 15 dní naozaj ešte neviem, čo ma baví. Ale chcela by som vyskúšať mnoho vecí, kým sa rozhodnem.
Najväčšia posadnutosť: Každé ráno, keď vyjdem hore k otcovi, trvá na tom, že sa musíme škeriť a kričať: "Ono to žije!"
Obľúbený predmet v škole: Dejepis. Pretože mi pomáha pochopiť odkiaľ pochádzajú moji priatelia.
Najmenej obľúbený predmet: Plávanie. Keď sa namočím, zvyknem skratovať a potom hovorím blbosti.
Obľúbená farba: Čierna s bielými pruhmi. 
Obľúbené jedlo: Keďže mi je ešte len 15 dní, tak všetko čo som ochutnala mi nesmierne chutilo! 
Najlepší priatelia: Clawdeen Wolf, Draculaura

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.