Monster High hromada č. 1

Tento rok som v júli absolútne neplánovane kúpila cez Facebookovský bazár týchto 14 Monsteriek + 1 Ever After High. Upozornila ma na ne moja kamarátka. A nakoniec som sa po zhodnotení toho čo sa nachádzalo v tomto balíku príšerek s pomerom ceny rozhodla ich kúpiť. Keď dorazili som bola ešte aj príjemne prekvapená, že su v lepšom stave než som čakala – na obrázku sa zdalo že im chýba oveľa viac rúk než bola pravda a z dvoch monsteriek sa dokonca vykľuli i tie oživlé….

Nebudem ich predstavovať po jednom, pretože už tak mám tonu bábik, ktorým chcem dopriať jednotlivý článok – u monsteriek tie, ktoré som si kúpila nové. Takže sa asi neskôr v nejakej hromade ešte predstaví pár monsteriek, ktoré mám od tety.

Všetky bábiky boli v pomerne dobrom stave. Niektoré mali vlasy zacuchané viac, niektoré menej. Všetko sa ale dalo upraviť a umyť. Väčšina mala kompletné oblečenie.

Stav v akom ku mne prisli.

MH Catty Noir Boo York – 2015

Jednou z dôvodov prečo som tento balík vzala bola i táto čierno ružová mačička Catty. Tú som vôbec nemala. Chýbajú jej strieborné prvky kostýmu, čelenka a kabelka.

Lagoona Blue Monster Exchange program – 2014

Ďalšia bábika, ktorej som sa potešila je táto Lagoonka. Jednu síce už mám, ale je odlišná od tejto. Táto má kučery. Chýbajú jej plutvičky, topánky a jeden doplnok v účese. Akurát teraz som zistila, že mám k nej i ten kabátik, a to som nevedela prísť na to komu patrí. 😀

Toralei – Great Scarrier Reef Glowsome Ghoulfish – 2015

Táto monsterkovská morská panna Torča bola jednoznačne jedným z top lákadiel na tomto balíčku. Je v super stave a komplet. 🙂

Bonita Femur Freaky Fusion – 2014

Ďalšou z lákadiel bola samozrejme i tento zajímavý kostrový motýľ s mega dlhými vlasami. Chýbali jej iba topánky, inak je komplet.

Jinafire Long Make a Splash – 2014

Jina bola v super stave, chýbajú jej iba okuliare a kabelka. Keďže presne takú istú Jinu som si kúpila pred pár rokmi i ja sama, darovala som ju neteri.

Abbey Bominable Art Class – 2013

Abbey bola tiež v skvelom stave. Má svoje šaty, opasok i topánky. Chýbajú jej náušnice, okuliare a doplnky – elektrická píla a kus ľadu.

Draculaura Die Ner – 2014

Tato Draculaura je zo setu s nábytkom, ktorý predstavuje kaviareň. Bábika je takmer komplet. Chýbajú jej pančuchy a stužka okolo krku.

Draculaura Art Class – 2013

Druhá Draculaura je z rovnakej rady ako Abbey. Síce pôvodne mala na sebe iné oblečenie od Barbie, jej šaty boli v balíku pribalené. Takisto má i svoje topánky, len jej chýba čelenka, náušnice a doplnky. Bola trocha fľakatá na tvári, ale s tým nebol problém to odstrániť.

Clawdeen Wolf Ghoul Sport – 2014

Clawdeen bola jediná, ktorej chýbalo oblečenie. Takisto jej chýba aj ľavá dlaň. Inak je v peknom stave. Pôvodne mala na sebe šaty od Spectry.

Spectra Ghouls Sport – 2014

Spectra je z tej istej rady ako Clawdeen. Chýba jej časť ľavej ruky, ale zistila som, že šaty čo mala na sebe Clawdeen patria jej. Ešte mala a ruke jeden svoj náramok.

Toralei Cat Tastrophe – 2013

Ďalšia Torča, tento krát ako Catwoman. Je krásna, len škoda, že jej chýba znova ľavá ruka. Oblečenie i topánky má svoje. Chýba jej maska, opasok a náušnica.

Frankie Voltageous hair – 2016

Tato Frankie je už z posledných edícii, po zmene zjavu Monsteriek, kedy sa zmenili na gýčovo milé bábiky (vraj sa americkým rodičom nepáčila ich strašidelnosť…. Mattel ich mal poslať viete kde…) A z doby kedy postupne prichádzali aj o svoje kĺby… Frankie mala pôvodne pri sebe rôzne farebné príčesky

Frankie Stein Gouls Alive – 2012

Oživlá príšerka Frankie bola ohromným prekvapením, keď mi bábiky dorazili. Podľa fotky z inzerátu som si myslela, že to je normálna Frankie z prvej série. Túto som musela umyť opatrne, aby som nepokazila svietiaci a zvukový mechanizmus. Baterky už mala vytečené, čo spôsobilo, že kryt bateriek na jej nohe praskol. Ale po vyčistení a vymenení bateriek Frankie znova funguje a je kompletná. 😀

Spectra Vondergeist Gouls Alive – 2012

Rovnako ako s Frankie ma prekvapila Spectra z tej istej edície oživlých príšeriek. Okrem náhrdelníku má všetko a funguje! 😀

Všetky upravené pokope. Je tam aj Everka, ale tú dám do iného príspevku.

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

  1. HXM píše:

    Ďakujem, nezvyknem už kupovať monsterky, no kamarátka ma prehovorila a nakoniec som i rada 😀

  2. Mary píše:

    Tak to je skvelý a fantastický úlovok roka. Pre zberateľa úplný raj vzácnych kúskov. To mu sa hovorí, že šťastie.:-)

  3. Nikky píše:

    Wau, tak tú svietiacu Frankie som v Dráčiku niekoľkokrát obdivovala a nikdy nakoniec nekúpila a teraz to dosť ľutujem. Túto ti pozividím.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.