Monster High – Nefera de Nile – Mattel 2011

Dnes (21.4.) som dostala krásny a nečakaný oneskorený narodeninový darček od bábikárskej kamarátky Nikky. S Nikky som mala tú česť sa stretnúť už dvakrát a vždy si vieme o čom poklebetiť. A takto úžasne ma teraz prekvapila. 🙂 Ako darček mi poslala bábiku Neferu, ktorá mi ešte v zbierke charakterov chýba a krásne želanie a podelila sa so mnou dokonca aj teraz tak „trendové“ (:D) rúško, ktoré sama dostala ako darček. Som jej za to všetko veľmi vďačná a potešená. 🙂

Krásna a nestarnúca Nefera de Nile je o tri roky staršia ako jej sestra Cleo de Nile. Sú dcérami múmií. Nefera sa veľmi rada zdobí a zaujíma sa o módu. Jej najobľúbenejšie farby sú modrá ako hladina Nílu a zlatá. Medzi jej vybrané lahôdky patrí kaviár a biele hľuzovky. Spoločnosť kamarátov nevyhľadáva, je najradšej sama.

Nefera od Nikky je síce troška rozheganá ale mne to vôbec nevadí. Veľmi sa jej teším. 🙂 Ešte som nenapísala, že ide o prvú – základnu verziu.

UPDATE – 23.4.2020

Po pár úpravách a zistení pár noviniek, ohľadom tento Nefery som sa rozhodla tento príspevok ešte upraviť. Nikky pridala story of svojich Neferách (teda i tej mojej) v ten istý deň ako ja tento príspevok, ale o pár hodín neskôr. Podľa toho som zistila, že táto Nefera má iné rameno s dlaňou a má kus odstrihnutých vlasov. Mne to nejako neprekáža, hlavne ak bábiku dostanem. Kým je dlaň rovnakej farby a vlasy nemajú plešinu. Pri skúmaní ruky som neferu vyzliekla a zistila som, že má na zakrytom rameni aj tetovanie. S vlasami som sa rozhodla trocha ich upraviť, aby neboli tak viditeľne kratšie na jednej strane a tak som zistila, po ich rozpustení, že chudera Nefera ich má dosť mastné. A tak si ešte prešla odmasťovacou kúrou. Vykúpanú a učesanú som ju ešte raz vyfotila… No na stole mi akurát spala moja Micka, tak som musela fotiť s jej pozadím :D.

Pôvodný stav Nefery keď dorazila.

Pekné blahoželanie 🙂

A ešte pôvodá podoba a krabička. 🙂 Ako vidíte je kompletná, akurát nemá kabelku.

Pridané fotky a pár ďalších detailov:

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

  1. Růža píše:

    Nefera je krásná, věřím, že Ti dárek od Nikky udělal radost. A rouška je parádní, Gorjuss mám moc ráda.

  2. Nikky píše:

    Som veľmi rada, že ti drobnosti urobili radosť 🙂 Žiaľ, „trochu“ to trvalo, ale som rada, že ma Tvoje narodeniny dokopali k tomu, konečne niečo s Neferami urobiť. Urobila si jej krásne fotky 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.