My Scene – Nolee: A ride in the park – 2003

Bábiky MyScene boli dôvodom, prečo som znova prepadla čaru týchto malých dám. Od roku 1999 som žiadnu bábiku nedostala a vlastne ma tak trocha prestali zaujímať a zapadli prachom… Keď sa však začala v obchodoch ukazovať táto zaujímavá nová rada bábik s názvom My Scene, ihneď som sa do nich zamilovala. Začala som po jednej túžiť a nakoniec som svoju prvú dostala od sestry pod stromček. To mohlo byť možno v roku 2004. Som jej za ňu veľmi vďačná.

Až do roku 2009 to boli jediné bábiky, ktoré ma zaujímali o Barbie som sa až tak nestarala. Návrat k ním spôsobili až Barbie Basics….

Pôvodne som chcela mať od každej My Scenky po jednej predstaviteľke charakteru (ryšavka Chelsea, blondýna Kenedy, černoška Westley – čiernovláska je Nolee), čo sa mi aj nasledujúce roky podarilo. No neskôr sa to vďaka tete trocha „zvrhlo“ a dnes ich mám už vcelku hromadu… 😀 Ale o tom inokedy.

Nolee

Nolee mi bola roky hlavnou modelkou v mojich šicích začiatkoch a všetky šaty Star Wars som šila na ňu.

Nevedela som nájsť úplne všetky pôvodné fotky, ktoré som fotila na starý web. Takže aspoň zopár. 🙂

Foto v krabici z netu (vlastné fotky nemám, keďže v dobe kedy som ju dostala ma ani nenapadlo, že raz budem dávať svoju zbierku na net….)

Moja Nolee

Môže sa Vám ešte páčiť...

4 komentáre

 1. Nikky píše:

  Je prenádherná <3 Nolee sa mi vždy ako postava páčila najviac.

  • HXM píše:

   Aj mne sa vždy najviac páčila… ale náhodou ich mám len pár… najviac mám samozrejme díky tete blodnýn Barbie/Kennedy

 2. Mary píše:

  Krásny návrat do minulosti a Tvojich zberateľských začiatkoch a tvorby na bábiky. My Scene boli vymazlané do posledných detailov. Nolee je super, má tiež skvelú výbavu. Vlani sa ku mne na narodeniny jedna My scene dostala, ja som v detstve žiadnu nemala, pretože sa mojej mame nepáčili, považovala ich za príliš vulgárne pre dieťa na hranie.:-D Myslím, že dodnes ich tak považuje.:-D No, ja som si už na nich zvykla, aj keď nebudú nikdy mojím záujmom zbierania.:-)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.