Native American Barbie 4th edition – 1998

Barbie Native American 4th edition

V auguste som sa znova rozhodla ísť na výlet do Prahy a stretnúť sa tak i s mojou drahou kamarátkou Pavlou. O jednej bábike, ktorú som si z tohto výletu doniesla som Vám už písala – bola to Japonka od Ivanky. No nebola jedinou, spoločnosť jej robila aj táto nádherná indiánka, ktorú mi darovala Pavla.

Ide o Pavlinu bábiku, ktorú mala doma už dlho. Pred časom sme sa rozprávali o tom, že by som časom rada vyzbierala podľa možnosti viac Barbie indiánok. Vtedy si na ňu spomenula a ponúkla mi, že mi ju daruje. Za túto krásku som jej potom vyrobila Kanana.

Táto nádherná indiánka, je štvrtá zo série a má tvár Midge, ktorá je dnes už pomerne ojedinelá. Pavla ju uchovávala úžasnom stave a so všetkými doplnkami. Veľmi sa jej teším a som jej za ňu vďačná. 🙂

V pôvodnej krabičke – foto z netu

Fotila som dnu aj vonku

Koncom septembra som kúpila od jednej zberateľky tieto krásne sviatočné šaty a keď prišli, hneď ma napadlo, že by ona mohla byť pre ne skvelou modelkou. Veľmi jej pristanú. A hodia sa aj k jej pôvodným šperkom.

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Nikky píše:

    Srdečne gratulujem k tak úžasnej kamarátke a k nádhernej babike. Dúfam, že časom vyzbieraš veľa Indianok, lebo sú úžasné

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.