Native Spirit – Barbie Spirith of the Earth – Limited Edition 2001

Dnes pokračujeme v narodeninovom ťažení. 🙂 Dnešná novinka súvisí s nepredstavenými novinkami z minulého roka. Ako z názvu vyplýva ide o kolekciu indiánok Native Spirit. Ide o predstaviteľky domorodých indiánskych duchov – Zeme, Vody a Vzduchu.

Bábiky predstavujúce Vodu a Vzduch sa mi podarilo zohnať minulý rok v júni, kedy som sa tak nejako rozhodla, že sa tak trocha zamerám i na Barbie Indiánky. Vtedy mi pribudla aj Navažská princezná a Indiánka, ktorú mi darovala kamarátka Pavla.

Predstavenie tých dvoch som si nechávala na neskôr, kým nezoženiem i tretiu zo série, predstaviteľku Zeme. Tú z nich troch zohnať za slušnú cenu je celkom problém… Nakoniec sa mi to podarilo až teraz a kolekcia je konečne kompletná. 🙂

Ako prvú si predstavíme prvú bábiku kolekcie – najnovšie príchodziu – Ducha zeme.

Keďže je zemská, je ladená do zemitých farieb. Mne s tým kožuchom trocha pripomína eskimáčku… :D. Som nadšená doplnkami, ktoré sú vyrobené z pravých korálok a celkovo to nevyzerá lacno, ako dnešné zberateľské bábiky. I certifikát autenticity je na peknom papieri. A keď ju človek vyzlečie z kožucha, objaví jej krásne dlhé vlasy. 🙂

Krabica bola ešte zapečatená. 🙂

Má krásne dlhé vlasy 🙂

Súčasťou je okrem certifikátu samozrejme i stojan.

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. HXM píše:

    Ďakujem 🙂

  2. Nikky píše:

    Je prekrásna, srdečne ti k nej gratulujem, tak ako k celej kolekcii. Tie vlásky sú fakt úžasné 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.