Northwest Coast Native American Barbie – Collector edition – 2000

Indiánske dni som sa rozhodla zakončiť mojou úplne prvou zberateľskou indiánskou Barbie. Dokonca som ju po rokoch prvý krát vytiahla z krabice :D.

Túto nádhernú Indiánku som si prvý krát všimla u Ľuba a veľmi sa mi zapáčila. Potom som ju videla aj u Nauriel, ktorá ju mala aj v jej originál oblečení. Od vtedy som sem tam hľadala, či by sa nedala zohnať za nejakú pre mňa prijateľnú cenu, až nakoniec celkom nečakane sa objavila v roku 2013 na DollPage za 5 dolárov. Takmer bez váhania som skontaktovala predajcu a bolo rozhodnuté. Poštovné síce bolo drahšie ako samotná bábika, ale celkovo ma vyšla, na to koľko bežne stojí naozaj málo.

Ani nie po dvoch rokoch (2015) sa moja krásna indiánka dočkala i svojho kompletného vybavenia, díky Hane, ktorá mi ho ponúkla, za čo som jej veľmi vďačná. Oblečenie mi dokonca poslala i na pôvodnom tele ešte pripevnenom v pôvodnej krabici, takže som len prehodila moju hlavu na toto a vyzerá ako nová. Má i stojan a certifikát. Taká je nádherná i s tou krabicou, že sa mi ju veľmi nechcelo ani vybaľovať. 🙂

Takisto sa mi ani nie po dvoch rokoch (2015) splnilo želanie ju spohybniť. Rozhodla som sa kúpiť Fashionistas Nikki, kým sú ešte kĺbové fashionistky v obchodoch.

Ako vidíte na kĺbovom tele sa z nej stala odrazu moderná žena.
Rozmýšľala som nad tým, že keď ju budem chcieť použiť, jednoducho prehodím jej hlavu na toto kĺbové telo, a keď bude len vystavená bude na svojom vo svojom nádhernom oblečení.

No a posledné fotky urobene aktuálne von z krabice.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.