Orientácia v stránke

Ahojte všetci drahí návštevníci. Pribúdaním článkov sa nám stránka pomaličky buduje. V súvislosti s tým sa snažím ju pomaly budovať, aby bola prehľadná a dobre sa v nej orientovalo. Ide hlavne o orientáciu v hlavnom menu. V posledné dni nám tu pribudlo niekoľko článkov o lovení autogramov. Okrem nich, som sa rozhodla vytvoriť aj stránky, kde sa budú postupne budovať galérie samotných podpisov, bez komentáru.

Takže keď sa dostanete myšou na kategóriu autogramy, kliknutím na samotný názov si môžete prečítať všeobecne o autogramoch.

Autogramy stranka všeobecná

Zároveň sa Vám ukazujú aj kategórie článkov, kde si môžete prečítať príspevky ako som sa k jednotlivým autogramom dostala.

Autogramy kategórie článkov

A tieto kategórie sa následne ešte rozvinú na odkazy na galérie podpisov, kde nájdete len samotné obrázky podpisov.

Autogramy galérie podpisov

Podobne potom fungujú aj ostatné kategórie, kde každý nadpis je zároveň odkaz na stránku či článok…

Tak dúfam, že je to pre Vás logické a prehľadné… 😀

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

 1. Mary píše:

  Díky za upresnenie, určite sa rýchlo zorientujem.:-)

  • HXM píše:

   Hádam to nerobím príliš komplikované, ale na druhú stranu mám rada organizovanosť a prehľadnosť a ako sa stránka napĺňa tak stále pridávam nové kategórie… no ale v podstate hlavnou zásadou je, že každý nadpis predstavuje nejaký obsah. 😀

 2. Aneh Franzen píše:

  Výborne spracované, Heni!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.