Piráti na novom webe

O mojej veľkej vášni k pirátom možno už viete. A možno už viete, že som o nich – o tých historických tvorila istú dobu aj stránku. Začalo to ešte na strednej škole. Mala som to o nich dosť veľa naštudovaného a ako vždy som pocítila nutnosť to nejakým spôsobom spracovať do webu. Neskôr som na to už nemala čas a stránka vyše 10 rokov spí. No pred nejakým časom som nad tým začala znova rozmýšľať, že by to bolo fajn obnoviť, ale už v novom šate. Mám kopu materiálov a zdrojov, ktoré by sa dali ešte využiť. Okrem toho som mala istú dobu aj web o Johnnym Deppovi, kde bola aj časť venovaná Jackovi Sparrowovi.

Pred dvoma mesiacmi sa moje rozhodovanie konečne pretavilo k činu. rozhodla som sa obnoviť svoj web na novej adrese v úplne novom šate. Pokiaľ vás zaujíma história a chcete sa dozvedieť niečo o týchto zaujímavých historických postavách niečo viac, než sú len ich romantické spodobnenia vo filmoch, rada Vás na novom webe privítam. Nachádza sa tam už aj niekoľko článkov.

A áno, okrem historických faktov som sa rozhodla časť webu venovať aj Jackovi, keď už je to tak slávny fiktívny pirát. 😀

Nový web nájdete na adrese https://www.theworldofpirates.eu/

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.