Prevlasenie Lukasa od Integrity Toys – 2020

Pre dnes si dáme čerstvého fešáka, ktorého som prerábala, na želanie kamarátky Katky. Pre Katku som už prerábala viacero bábik a ušila mnoho šiat. Začiatkom januára ma znova požiadala, či by som jej neprevlasila Lukasa od Integrity Toys. Prevlasovať bábiku od Integrity Toys je ale oveľa náročnejšie než v prípade Barbie a Kenov, pretože majú hlavu z tvrdého materiálu. Ale nakoniec som sa s ňou dohodla. A po mesiaci je fešák dokončený a na ceste ku svojej šťastnej majiteľke. 🙂

Pôvodne ide o Level of Suspense Lukasa Mavericka. Jedného už v pôvodnej podobe Katka má. Druhého chcela ryšavého vlasáča.

Vlasy som ako základ použila moju obľúbenú ryšavú farbu golden auburn a pridala som aj niekoľko prameňov odtiena copper auburn.

Hlava mi už prišla odvlasená. Stačilo počkať na príchod vlasov.

Vlasiť som začala už 5.2… Lukas mal dosť husté navlasené pôvodné vlasy, plus tá ich tvrdá hlava mi dali celkom zabrať, takže vlasenie prvých hustých riadkov šlo celkom zťažka… Plus som nemala na to vždy čas… Najhoršie bolo vlasiť zadný rad, ale nejako som si poradila. Hlavu som nakoniec dokončila minulý týždeň a v pondelok som doladila posledné detaily. Katka chcela aby mal na koncoch vlny, tak som vlasy prešla krepovačom.

Na fotenie finálnej podoby som si požičala telo môjho Lukasa. Je trocha inej farby ale vďaka oblečeniu až po krk to nevadí.. 🙂

Môže sa Vám ešte páčiť...

1 odpoveď

  1. Katarína Ďurjak píše:

    No teda!do toho by sa väčšina ľudí nedala…
    KRÁSA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.