Princess Leia Star Wars x Barbie – Gold Label 2019

Mattel poslednú dobu vyrába bábiky, ktoré sú splnením mojich tajných prianí. Po Harrym Potterovi prišli bábiky Barbie inšpirované svetom Star Wars. Nejde v tomto prípade o presné identické spodobnenie jednotlivých postáv (čo by som takisto prijala) ale inšpirácia nimi pretvorená do vysoko dizajnérsky poňatých zberateľských bábik Barbie. Svedčí o tom i ich zaradenie do Gold Label.

V prvej sérii sa inšpirovali Darth Vaderom, droidom R2-D2 a Leiou Organou. Vzhľadom na to, že sú to Goldky je im zodpovedajúca i vysoká cena.

Mojim snom je ich mať samozrejme všetky, ale vzhľadom na ich cenu to asi veľmi možné nebude. Som zatiaľ veľmi rada, že sa mi podarilo v máji kúpiť aspoň prvú z mojich top favoritiek – Leiu.

To, že ide o drahší a cennejší kus cítiť už zo samotného balenia. Leia prišla v samostatnej kartónovej krabici s označením bábiky. V tej krabici bola potom starostlivo v hodvábnom papieri zabalená samotná krabička s bábikou. Už tu je jasné že ide o skvost. Keď som ju vybalila z papiera ostala som ozaj očarená z celkovej prezentácie samotnej bábiky i krabice.

Krabica sama o sebe je úžasne vymyslená na prezentáciu bábiky v nej, či už v zatvorenej s opaskom alebo v otvorenej verzii. Ona sama už stojí na stojane. Som z nej uchvátená a som šťastná, že ju mám. Medzitým som sa ju rozhodla už aj vytiahnuť z krabičky (bol to celkom boj zistiť ako vlastne ju mám rozbaliť…), ale tak krásne vyzerá ako je v tej krabici nastylovaná, že som sa ju zatiaľ neodhodlala vyslobodiť ju z nej úplne. Ale i to časom iste príde.

Nakoniec som ju musela vyfotiť i s mojimi dvoma ďalšími Leiami od Hasbra.

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. zmrzlinka80 píše:

    Je moc krásná 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.