Príprava na ples

V našej facebookovskej skupine Domečkování máme každý mesiac tematické fotenie. Na tento mesiac to bola príprava na ples, tak som si ako vždy na poslednú chvíľu niečo vymyslela.

Hlavnými protagonistami sú samozrejme Sherlock s Irenou… 🙂 Na túto príležitosť som Sherlockovi ušila nové nohavice a vestu, podľa vzoru oblečenia, ktoré mal na Johnovej svadbe. Ale o tom bude samostatný príspevok… Dodám azda, že košeľu som mu ušila už dávnejšie a žaket som použila jeden, ktorý som mala už dlhšie doma. Kúpila som ho raz s hromadou rôzneho oblečenia pre kenov. Našila som mu akurát zapínanie a pripla kvetinu. Ale určite by som chcela ušiť i ja jeden dokonalejší. Ale teraz nebolo času, tak padol vhod.

Irene som chcela ušiť nejaké zlaté šaty, no úplne zlatú farbu som nenašla, nakoniec som našla tričko s touto vyšívanou čipkou tak za improvizácie vznikli z toho takéto jednoduché šaty. Až neskôr mi došlo, že v tom asi veľa nepotancuje… 😀

A nakoniec som nafotila i viac fotiek s mini príbehom. Do témy dávame tradične tri fotky. Bolo by ich teda škoda a tak ich tu vidíte všetky.

P.S.: Tie fotky sú dokonalé, ale ten nespočetný počet pádov jedného či druhého kým si udržali potrebnú pozíciu… 😀 ach…. ale o tom je to… o momente kedy to chvíľu stojí, aspoň približne podľa mojej predstavy…

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.