Quiet Book pre Jiříka

Keď som pred rokom uverejnila knižku, ktorú som šila na želanie pre Ivanine vnučky, dostala som z Čiech ďalšiu objednávku. S prosbou o podobnú knižku prišla moja ďalšia kamarátka – Miša, ktorú som spoznala pred asi 14 rokmi vďaka Pluščenkovi a Edvinovi Martonovi. Boli sme vtedy spolu ešte s ďalšou fanynkou slovenkou Mirkou do nich úplne zbláznené. Vyrobili sme dokonca Edvinovské fórum, v ktorom sme vlastne debatovali len my tri medzi sebou. Až sme sa raz rozhodli, že sa musíme stretnúť a kde najlepšie ako na Edvinovom koncerte! Slovo dalo slovo a my sme sa stretli na Edvinovom koncerte v Budapešti! 😀 Už je tomu síce 12 rokov, ale na Facebooku sme tak trocha nepriamo stále v kontakte. Aj keď naša debata za tie roky ochabla. Ale tak nejak sa tam navzájom stále sledujeme. 🙂

Míši sa narodil pred rokom synovec Jiřík a knižku dostal k svojim prvým narodeninám. Požiadavka bola hlavne aby na titulke boli ich dvaja psíci a ešte morské prasiatko. Potom mi ešte Míša poposielala pár obľúbených hračiek a tak som vymyslela knižku na základe týchto indícii – psíci, krokodíl, včelička, kačička, koník, autíčko, lopta.

Video:

Môže sa Vám ešte páčiť...

1 odpoveď

  1. Nikky píše:

    Tieto knižky sú mega super. Snáď si aj my vyslúžime niekedy v budúcnosti kúsok od teba 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.